Identiškos trynukės užaugo ir tapo tikromis gražuolėmis

Galbūt jūs girdėjote istoriją apie tai, kaip prieš 20 metų viena moteris iš Irano visą nėštumą buvo įsitikinusi, kad turės vieną vaiką, o gimdymo metu paaiškėjo, kad jų trys.

Tėvai buvo šoke, bet labai apsidžiaugė tokiu pagausėjimu, nors dabar visos jų išlaidos padidėjo triskart. Nepaisant visų sunkumų, mergaites auklėjo meilėje ir rūpestyje, kiekviena mažylė visada gavo tiek dėmesio, kiek jo reikalavo, niekas ir niekada nieko nestokojo.

Pagal vietos tradicijas iškart po pilnametystės turėjo ištekėti ir kurti savo šeimą. Tačiau seserys nusprendė pasielgti truputį kitaip, o kad ateityje nekiltų problemų, jos persikėlė gyventi į Londoną. Tėvai palaikė dukteris ir padėjo joms išsinuomoti butą.

Elnaz, Golnaz ir Tanaz, tokie sesrų vardai, labai norėjo susieti savo gyvenimą su mada, todėl pasirinko atitinkamą mokymo įstaigą. Paskui jos socialiniuose tinkluose sukūrė paskyrą, kurioje dalijasi sau savo sekėjais madingais deriniais ir palaipsniui populiarėja.

Būtent tinklaraščio dėka merginas ėmė kviesti į fotosesijas ir siūlyti darbą su įvairiais prekių ženklais.

Nors verta pripažinti, kad pagrindinį populiarumą joms atnešė būtent jų identiškumas, o jau paskui nepriekaištingas skonis ir stilius.
Dabar merginos neskuba tekėti, jos labai susitelkusios į karjerą ir dabartinis gyvenimas joms labai patinka.

Sutikti trynukes, o dar tokias gražias, iš tiesų didelė retenybė ir dėl to merginos neturi daug konkurenčių gražiausių seserų, panašių viena į kitą kaip trys vandens lašai, vardui.

You cannot copy content of this page