Džiugi šios savaitės naujiena: tarnybinė Lietuvos policijos kalytė, vardu Mėta, tapo mama, ji atsivedė 8 mielus šuniukus

Spalio 1 Lietuvos policija savo oficialiame Facebook puslapyje publikavo džiugią naujieną, kad jų tarnybinė kalytė, vardu Mėta, tapo mama, ji atsivedė 8 puikius šuniukus.

Interneto naudotojai labai šiltai ir džiugiai sureagavo į šią naujieną. Vieni linkėjo mamytei ir mažyliams sveikatos, kiti nerimavo, kas pasirūpins mažyliais, kai jų mama bus tarnyboje, treti dalijosi savo augintinių fotografijomis, žiūrėkite patys…

Dabar mamytė apie mėnesį rūpinsis savo mažyliais, o paskui grįš į tarnybą. Iš tiesų Mėta yra labai vertinga Lietuvos policijos darbuotoja, ji labai gerai ieško narkotinių medžiagų.

Taip ir yra, jau daugelyje šalių ši šunų veislė tarnauja policijoje. Jie labai protingi, lengvai pasiduoda treniravimui, pasižymi dideliu pėdsekių ir seklių talentu ir gali pasigirti gera sveikata bei ištverme.

O mums belieka tik palinkėti jaunajai mamytei ir jos šuniukams sveikatos! O policijos darbuotojams pasakyti didelį ačiū už rūpinimąsi jaunąja karta ir jų mama.

You cannot copy content of this page