Pats skaniausias tortas su bananais „Kurmio kalnelis“

Ingredientai:

Tešlai:
– 3 kiaušiniai
– 140 g kvietinių miltų
– 140 g cukraus
– 3 valgomieji šaukštai pieno
– 1 valgomasis šaukštas kakavos
– pusė arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
– 1 valgomasis šaukštas konjako

Įdarui:
– 350 g varškės
– 250 g grietinėlės
– 5 bananai
– 15 g želatinos
– 80 ml vandens
– 3 valgomieji šaukštai cukraus

Paruošimas:
1. Pirmiausia imamės šokoladinio biskvito gamybos. Iškart kaitiname orkaitę iki 180 laipsnių. Išsijojame miltus į atskirą indą kartu su kakava ir kepimo milteliais.

2. Atskiriame baltymus nuo trynių. Pastaruosius sumaišome su cukrumi ir, naudodami mikserį, sumaišome iki to momento, kol masė nepašviesės. Po to įpilame šiltą pieną, nepertraukdami proceso. Po to dalimis čia pilame miltų ir kakavos mišinį.

3. Baltymus plakame atskirame inde iki stabilių purių putų. Dedame gatavą masę į ankstesnę. Reikia kruopščiai permaišyti sukamaisiais judesiais. Rezultate gausime skystą ir pripildytą oro burbuliukų tešlą.

4. Imame išardomą formą ir tiesiame ant jos kepimo popierių. Sienelių sutepti neverta. Po to pilame čia tešlą ir dedame į įkaitintą orkaitę 35 min. Gatavumą tikriname dantų krapštuku ar degtuku. Praėjus reikiamam laikui išimame biskvitą ir leidžiame jam ataušti formoje 1,5-2 val.

5. Ruošiame įdarą. Užpilame želatiną vandeniu ir duodame jam laiko išbrinkti. Po to pašildome vandens vonioje, kol jis pilnai neištirps.

6. Varškę, cukrų ir 1 bananą, iš anksto supjaustytą gabaliukais, dedame į blenderį ar virtuvės kombainą ir darome vienalytę masę.

7. Naudodami mikserį, maksimaliu greičiu suplakame grietinėlę atskirame inde, kad gautųsi burbuliukai. Puri masė neišeis, bet mums to ir nereikia. Po to mes čia supilame želatinos tirpalą ir tęsiame plakimą. Po to dedame varškės-bananų masę ir plakame iki vienalytės masės. Rezultate turime gauti pakankamai skystą mišinį. Dedame jį į šaldytuvą valandai.

8. Kai mūsų biskvitas ataušo, išimame jį iš formos ir dedame į dubenį. Naudodami arbatinį šaukštelį, pašaliname vidurį, palikdami 7-10 mm storio dugną ir aukštus bortelius.

9. Sumaišome konjaką su vandeniu, permaišome skystį ir suvilgome juo biskvitą. Dugną sutepame nedideliu kiekiu varškės įdaro.

10. Nulupame likusius bananus ir dedame juos į pagilinimą pagrinde. Viršun dedame varškės įdarą, formuodami kupolą. Pabarstome biskvito trupiniais, kurie liko formuojant pagrindą. Po to reikia šiek tiek prispausti rankomis drėgną įdarą, tuo pačiu įsitikinti, kad kupolas lygus iš visų pusių. Po to dedame į šaldytuvą kelioms valandoms, o geriau nakčiai.

You cannot copy content of this page