Šis katinas pasimetė ir susitiko su savo šeimininku, praėjus 7 metams

19-metis katinas letenėlėmis apkabino savo šeimininką, kurio nematė 7 metus, o vyras negalėjo sulaikyti ašarų.

Vyras, vardu Robertas, maždaug prieš mėnesį sulaukė skambučio, kurio visai nesitikėjo. Jam pranešė, kad jo mylimas katinas, vardu Čebonas, gyvas. Žinoma, žmogų ištiko šokas, nes jo augintinis dingo prieš 7 metus.

Tuo metu vyro šeima kraustėsi iš Kalifornijos į Ohajo. Robertas netgi atidėjo persikraustymą, kad atrastų numylėtinį, bet po metų bevaisių paieškų jis suprato, kad reikia judėti toliau…

Žmogus buvo pasiruošęs padaryti, bet ką, kad tik susigrąžintų Čeboną. Bet praėjo 7 metai ir Robertas jau nesitikėjo, kada nors dar pamatyti savo katiną.

O tada nutiko neįtikėtinas dalykas! Neabejinga moteris pastebėjo, kelio pakraštyje kūdą ir sergantį katiną. Ji pasigailėjo vargšelio ir nusprendė nunešti jį pas veterinarą. Be to, kad murklys buvo murzinas ir sulysęs nuo gyvenimo gatvėje, kitų sveikatos problemų jis neturėjo.

Kai veterinaras rado čipą, jis sužinojo, kad katinui jau devyniolika metų. Be to, išaiškėjo, kad katinas priklausė Rpbertui. Žmonės iškart susisiekė su vyru, o tas paskubėjo nusipirkti bilietą į Los Andželą, kad pasiimtų savo numylėtinį.

Kai žmogus ir katinas susitiko, po septynerių metų pertraukos, visi ten dalyvavę vos galėjo sulaikyti ašaras.

You cannot copy content of this page