Išlikite stiprūs net tada,kai visi tikisi iš jūsų silpnumo

Išlikite stiprūs, net kai išeina jums brangūs žmonės. Negriaukite savęs, kai jie jus palieka. Pagalvokite apie save. Perrinkite visas savo savybes, kurias jūs praleidote, pažadinkite savyje užslėptą galią, todėl kad kai tik tai įvyks, niekas negalės atimti jos iš jūsų.

Išlikite stiprūs, net kai visas pasaulis nusisuks nuo jūsų. Išlaikykite ramybę, net jei jūsų gyvenime štormas, kuris verčia jus iš kojų. Taip, jums bus sunku, bet tai ne priežastis sudėti rankas ir grimzti į dugną.

Išlikite stiprūs, net kai negalite atsikelti iš lovos. Kai jūsų keliai silpni ir jūsų širdis plaka lyg pašėlusi,laikykitės už gyvenimo. Laikykitės stipriai, ir sėdėkite, kol negalėsite vaikščioti, vaikščiokite, kol negalėsite bėgioti ir bėgiokite, kol negalėsite skraidyti.

Viskas prasideda nuo kažko. Darykite ką tik norite, bet pakilkite iš lovos. Pabuskite ir veikite, todėl kad tai vienintelis būdas gyventi. Tai vienintelis būdas nugalėti tai, ko jūs negalite kontroliuoti.

Išlikite stiprūs, todėl kad jūsų jėga – jūsų skydas. Jūsų jėga – jūsų vedlys. Jūsų jėga – jūsų šviesa.
Nors tai lengviau pasakyti, nei padaryti, tai įmanoma. Net jei tai užims metus, jūs rasite savyje jėgos šaltinį, todėl kad jis visada buvo jūsų viduje.

Išlikite stiprūs, todėl kad tai vienintelis būdas nesijaudinti dėl kitų žmonių nuomonės. Išlikite stiprūs, todėl kad jūs stipresni už savo pergyvenimus, savo problemas, savo baimes.

Išlikite stiprūs, todėl kad jūsų problemos neišsispręs savaime, jūsų mintys nedings per valandą, ir jūs negalėsite kovoti su savimi, kai visi kaunasi su jumis.

Išlikite stiprūs, todėl kad vienąkart jūs tapsite kažkieno pavyzdys ir įkvėpimas. Būkite stiprūs net tada, kai jums leidžiama silpnybė. Išlikite stiprūs, todėl kad jūsų galia daro kitus stipresniais.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page