Ištikimas šuo pabėgo iš namų prie šeimininko kapo ir gyvena ten jau 8 metus

Argentinietis Miguelis Guzmanas, vokiečių aviganio, vardu Kapitonas, šeimininkas, mirė 2014 metais.

Iškart po jo mirties šuo pabėgo iš namų į kapines ir štai jau ilgus metus gyvena ten ir atsisako palikti šeimininko kapą.

Miguelio šeima praėjus savaitei po dingimo rado Kapitoną tupintį ant savo šeimininko kapo, kai nuėjo pagerbti giminaičio atminimo.

Pasak jų, šuo gailiai kaukė, net galima sakyti verkė ir buvo matyti, kad jis visiškai palaužtas sielvarto. Nuo tada jis beveik nesitraukia nuo šeimininko kapo, tik retai išbėga iš kapinių pramankštinti kojų.

– Mes niekada neėmėme jo į kapines,- stebisi Miguelio našlė,- visiškai nesuprantu, kaip jis rado ten kelią. Po to, kai mes jį radome, jis patraukė su mumis namo, tačiau netrukus apsisuko ir vėl nubėgo prie kapo. Toks keistas jausmas, kad jis nenorėjo palikti savo šeimininko vieno naktį…

Pasak kapinių savininko Hectoro Baccega, šuo dieną pagrinde laikosi šalia kapo, kartais vaikštinėja po teritoriją, tačiau miegoti visada traukia ant šeimininko kapo. Jį šeria kapinių darbuotojai.

– Aš keliskart bandžiau pasiimti jį namo,- sako Miguelio sūnus Demianas.- Bet jis visada bėgdavo atgal ant tėvo kapo. Aš manau, kad jis ten ir mirs. Jis toks ištikimas, kad saugos tėvą iki savo gyvenimo pabaigos.

You cannot copy content of this page