Itališkas kirpimas: efektingas pabodusios kaskados analogas

Dar XX amžiuje atsirado įdomus kaskadinio kirpimo analogas – itališkas kirpimas.

Standartinė kaskada čia papildyta kepurėle, todėl kirpimas gaunasi elegantiškas ir didelės apimties.

Svarbiausias itališko kirpimo privalumas – jo universalumas – jis tinka absoliučiai visoms moterims. Daugiau nei 30 metų jis nepraranda aktualumo , reiškia, verta jį išbandyti! Šiame straipsnyje jūs sužinosite viską apie itališko kirpimo privalumus ir ypatybes. Parodykite foto meistrui!

Privalumai:
Itališko kirpimo pagrindas yra kaskados technika. Išskirtinė šio modelio ypatybė yra taip vadinama „kepuraitė“, kuri formuoja šukuosenos siluetą. Priekinės sruogos gražiai įrėmina veidą, o galinės tvarkingai krenta žemyn.

Itališkas kirpimas populiarus tarp bet kokio amžiaus ir profesijos moterų. Be to, tokį modelį renkasi ir Holivudo žvaigždės. Jessica Alba, kuri laikoma moteriškumo ir elegancijos etalonu, pasirinko stilingą variantą vidutinio ilgio plaukams. Nuostabų jos įvaizdį papildo asimetriški kirpčiai, kurie pabrėžė grakščias šukuosenos linijas ir aiškius kontūrus.

Itališkas kirpimas tapo mylima amerikiečių aktorės Lindsey Lohan šukuosena. Ji pasirinko moterišką variantą ilgiems plaukams. Be to, tokį modelį pasirinko ir Charlize Theron, sukūrusi įdomų trumpų sruogų įvaizdį. Taigi, kur gi itališko kirpimo populiarumo paslaptis?

Universalumas. Itališkas kirpimas laikomas universaliu, kadangi tinka visiems plaukų tipams. Toks modelis gražiai atrodo ir ilgoms, ir trumpoms sruogoms. Be to, aurora (dar vienas šios šukuosenos pavadinimas) tinka merginoms su banguotomis sruogomis. Ryškus pavyzdys yra Charlize Theron, kurios foto galite pamatyti aukščiau.

Paprasta priežiūra. Kad suteiktumėte šukuosenai tvarkingą išvaizdą, tereikės feno ir apvalaus šepečio. Jų pagalba pasieksite lengvumo ir apimties. Be to, jūs galite paeksperimentuoti ir susukti garbanas žnyplių ar bigudukų pagalba.

Itališkas kirpimas bus puikus bet kokio įvaizdžio papildymas. Toks modelis sėkmingai atrodo ir iškilmingame renginyje, ir dalykiniame susitikime.

Тinka bet kokio tipo veidui. Ji sėkmingai maskuoja smulkius išvaizdos trūkumus ir pabrėžia jos privalumus. Su tokiu kirpimu jūs visada būsite dėmesio centre.

Šiam modeliui nereikia pastovios kirpėjo korekcijos. Net ataugusios sruogos atrodys natūraliai ir netrauks dėmesio.

Dera su bet kokiais kirpčiais. Asimetriški, tiesūs, karpyti – rinktis jums.

Variantų įvairovė. Tokio modelio variantų įvairovės dėka kiekviena mergina galės pasirinkti variantą, kuris labiau prie širdies.

Itališkas kirpimas gerai atrodo ir ilgiems, ir trumpiems plaukams. Individualus „kepurėlės“ ir priekinių sruogų formavimas leis kiekvienai merginai sukurti unikalų savo įvaizdį, kuris pabrėš visus gražius veido bruožus. Taigi, kokios yra tokios šukuosenos variacijos?

Trumpiems plaukams

Itališkas kirpimas pabrėš unikalų kiekvienos merginos stilių. Toks modelis labai originaliai atrodo trumpoms sruogoms. Aiškūs kontūrai ir tolygūs perėjimai, grakščios formos ir neįprasta tekstūra – visa tai taps tikra merginos puošmena. Be to, tokia šukuosena išsaugo apimtį bet kokioje situacijoje, kas daro ją ne tik stilinga, bet ir praktiška.

Taip pat jūs galite eksperimentuoti net su trumpais plaukais, kaskart kurdamos naujus sušukavimus. Truputį pasukti galiukus ar suformuoti elegantiškas garbanas – rinktis jums! Foto žemiau pristatyti įvairūs variantai trumpiems plaukams.

Vidutinio ilgio plaukams
Vidutinio ilgio plaukams – klasikinis kirpimo variantas, kuris papuoš bet kurią moterį.
Toks modelis gerai atrodo su originaliu dažymu, pavyzdžiui, meliravimu.
Foto žemiau pristatyti originalūs ir stilingi įvaizdžiai, kuriuos lengvai įgyvendinti sugebės kiekviena mergina.


Ilgoms sruogoms
Ilgų plaukų „aurora“ atrodo ypač elegantiškai. Daugiasluoksniškumas ir grakštūs kontūrai leidžia pasiekti apimties ir ploniems, ir tankiems plaukams. O didelis sušukavimo variantų skaičius leidžia kasdien kurti originalų įvaizdį. Foto žemiau pristatytos įdomios variacijos ilgoms sruogoms.

You cannot copy content of this page