Sutuoktiniai įsivaikino trynukus, o po mėnesio jų laukė netikėtas siurprizas…

Jauna pora iš Talso miesto, Endis ir Sara Džastinai susipažino dar universitete ir iškart suprato, kad negali gyventi vienas be kito. Endis jau buvo bebaigiąs universitetą, o Sarai liko mokytis dar dveji metai. Todėl jie visą šį laiką susitikinėjo ir planavo savo būsimas vestuves, svajodami apie didelę ir laimingą šeimą.

Tačiau po vestuvių paaiškėjo, kad Sara turi sveikatos problemų. Po trejų su puse metų ji suprato, kad pastoti galės tik pagalbinio apvaisinimo būdu.
Tiesa, gydytojai iškart perspėjo sutuoktinius, kad net tokiu atveju tikimybė tapti motina Sarai sudaro ne daugiau 10%.O ir tokios procedūros kaina viršys 10 tūkstančių dolerių.


Todėl jie nusprendė įsivaikinti naujagimį.

Amerikos įvaikinimo sistema leidžia derybas su nėščiomis moterimis. Iškart po gimimo vaikas pereina naujiesiems tėvams, o atsisakiusieji net gali gauti kompensaciją.

Taip sutuoktiniai triskart bandė susitarti dėl įvaikinimo, tačiau visus 3 kartus jų laukė nesėkmė. Paskutiniu momentu būsimos motinos, neaiškindamos priežasčių, atsisakydavo perduoti jiems naujagimius. Bet kadangi įstatymas buvo jų pusėje, Džastinų šeimai teko pradėti naujas paieškas.

Ir štai pagaliau viena moteris jiems tvirtai pažadėjo, kad pasiruošusi po gimdymo atsisakyti motinystės, tačiau iš jų pusės irgi pareikalavo garantijų, kad jie neatsisakytų paskutiniu momentu. Žinoma, Endis ir Sara priėmė visas sąlygas, kad tik taptų tėvais.

Bet koks buvo jų nustebimas po ultragarso tyrimo, į kurį jie atėjo kartu su nėščia motina. Pasirodė, kad moteris po širdimi nešiojo ne vieną vaiką, o visą trejetą. Greičiausiai ji pergyveno, kad jauna pora atsisakys tokios dovanos, todėl ir apsidraudė tokiomis garantijomis.

Tačiau ši aplinkybė tik pradžiugino Endį ir Sarą, juk jie taip svajojo apie didelę šeimą.

Pasinėrusi į rūpesčius ir reikalus su trynukais, Sara pajuto negalavimą, tačiau viską nurašė nuovargiui. Bet paskui visgi kreipėsi į gydytojus pagalbos, ir koks buvo jos nustebimas, kai gydytojas paskelbė stulbinantį verdiktą – moteris laukėsi. Sutuoktiniai bandė paaiškinti daktarui, kad tai neįmanoma ir greičiausiai diagnozė klaidinga. Tačiau daktaras parodė jiems tyrimų rezultatus.

4 nėštumo mėnesį pora sužinojo, kad laukiasi dvynukų – berniuko ir mergaitės.

„Nesijaudink, brangioji, mes susidorosim!“ – džiugiai sušuko Endis, kuo galutinai nuramino sutuoktinę.
Gimusius dvynukus pavadino Endriu ir Abigaile. Jūs tik įsivaizduokite, penketas vaikučių – tai juk beveik vaikų darželis.

Kaip vėliau pasakojo pati Sara: „Mes vien tik sauskelnių per savaitę keitėme beveik po 300 vienetų, o miegojome ne daugiau 3 valandų per parą.“
Tačiau šeima laikė save laimingiausiais tėvais pasaulyje. Juk dar prieš pusantrų metų jie buvo vieniši ir atrodė, kad jiems niekas negali padėti, bet kai jie sutiko priimti į šeimą trynukus, tai visata atvėrė jiems laimės duris.

Bet jeigu jūs manote, kad tai pabaiga, jūs smarkiai klystate. Po 2 metų Sara vėl pastojo ir pagimdė dar vieną vaiką – berniuką, kurį pavadino Kalebu. Kai jų paklausė, kaip jie dabar tvarkysis su 6 vaikais, sutuoktiniai tik pasijuokė iš to.

Galbūt kažkas ir pavydi šiai laimingai šeimai, tačiau reikia pasakyti sąžiningai – Endis ir Sara tikrai nusipelnė šio gyvenimo džiaugsmo. Taigi, tikime mes stebuklais ar ne, bet jie nutinka. Ir ši istorija tai patvirtina.

You cannot copy content of this page