„Jiems negalima skirtis!“:aklas ir kurčias šunelis negali gyventi be savo broliuko

Amerikoje, Luizianos valstijoje, gatvėje rado kalę su 8 šuniukais. Iš pažiūros mažyliams buvo 3 mėnesiai. Mamą geri žmonės pasiliko sau, o šuniukus išsiuntė į prieglaudą. Tačiau vietos centre neatsirado vietų naujiems augintiniams, todėl šiuos išdykėlius ir kitus mažylius išvežė į vieną Kalifornijos prieglaudą.

Tarp visų 8 šuniukų išsiskyrė viena mažylė, vardu Žvaigždutė. Ji keistai judėjo ir nereagavo į garsus. Per šunelio apžiūrą veterinarams paaiškėjo, kad ji kurčia ir silpnai mato. Savanoriai atkreipė dėmesį, kad vienas iš Žvaigždutės broliukų, vardu Denveris, pastoviai būna šalia jos, stengiasi palaikyti ją.

Ligota mergaitė ilgai negali išbūti be Denverio, tik jam esant šalia ji nurimsta. Tokią šunišką pagalbą savanoriai mato pirmąkart. Denveris padeda savo seseriai egzistuoti šiame pasaulyje, tapdamas jos akimis ir ausimis.

Centro specialistai dabar ieškos šeimininko, kuris norėtų paimti iškart du šunis, vienas kurių neregys ir kurčias.

Gana sunki užduotis ir mažai kas sutiks tam, tačiau išskirti broliuko ir sesutės negalima. Palinkėkime šiems šuneliams, kad greičiau atsirastų toks geraširdis žmogus, pasiruošęs rūpintis jais.

You cannot copy content of this page