Voljero kampe verkė ir užmigdymo laukė liūdniausias pasaulio šuo…

Tačiau gera moteris nusprendė pakeisti jo likimą!

Sara Sleim yra savanorė, kuri užsiima šunų gelbėjimu. Ji atvyko į gyvūnų prieglaudą gelbėti dviejų mažų šunų. Kol prieglaudos darbuotojai ruošė gyvūnus ir jų dokumentus, Sara pamatė širdį draskantį paveikslą: voljero kampe tupėjo liūdniausias pasaulio šuo.

Sara pasilenkė ir pradėjo kalbėtis su juo. Ji norėjo nuraminti gyvūną, tačiau šuns akys prisipildė ašarų.

Jos vardas buvo Cinamon ir ji kentėjo nuo nutukimo. O dar ji neseniai atsivedė šuniukų, kurių šalia nebuvo. Visa tai rodė, kad ji buvo išnaudojama veisėjo, kuriam reikėjo tik šuniukų.

Deja, švenčių išvakarėse Saros organizacija buvo perpildyta ir rasti namus tokiam stambiam šuniui greitu metu jie nebūtų galėję. Tačiau mergina suvokė, kad palikti Cinamon prieglaudoje negalima.

Tuomet ji sukūrė video ir patalpino jį savo Facebook paskyroje:

Žmonės iš viso pasaulio rašė Sarai, kad pasiruošę priimti Cinamon arba padėti rasti jos šuniukus. O dar Sarai paskambino jos draugė Megan Šelton ir pasakė, kad tiesiog rytoj pasiruošusi pasiimti Cinamon. Sara labai gerai pažinojo Megan, todėl suprato, kad šuneliui tai bus puikus variantas.

„Mano meilė pitbuliams ypatinga“,- pasakoja Megan.

„Aš manau, tai nesuprantamiausia veislė pasaulyje. Ir kai aš pamačiau Cinamon, kuri verkia voljere, aš negalėjau sulaikyti ašarų. Kartu su manimi verkė ir mano vaikai. Vyras pasakė, kad ryt iš ryto mes važiuosime ir pasiimsime ją.“

Ryte prie prieglaudos durų stovėjo eilė. Atvyko kelios šeimos, kurios norėjo priimti mūsų heroję. Tačiau Megan šeima žinojo, kad taip gali būti, todėl atvažiavo labai anksti ir buvo pirmieji eilėje.

Susitikimą su Cinamon jie prisimins ilgai. Jie įsimylėjo ją nuo pirmos sekundės ir tas ryšys buvo abipusis.

„Ji neįtikėtinai saldi mergaitė. Ji pabučiavo mus visus ir nenustojo vizginti uodegos“.

Jie užpildė visus dokumentus ir sekančią dieną galėjo pasiimti Rozi iš prieglaudos, taip dabar ją vadina.

You cannot copy content of this page