Vagys, apvogę namus, pasiėmė brangiausia, kas buvo pas šitą šeimą

Nutinka, kad vagys, įlindę į svetimus namus, išsineša tai,kas šeimininkams brangiausia. Ir tai ne visada brangenybės ar madinga šiuolaikinė technika. Kitiems žmonėms baisesnė naminio augintinio netektis. Ypač, jei dėl to kenčia jų sūnus ar dukra. Tačiau mūsų istorija turi gerą pabaigą.

Tai nutiko didžiausiame Australijos mieste Melburne. Vieno namo šeimininkė, kurios vardas Elena, su dukra išėjo pas gydytoją. Kai jos grįžo, pamatė, kad jų namas buvo apiplėštas.

Vagys išnešė įvairias brangenybes, nepamiršo ir prietaisų. Niekur nebuvo ir šuniuko. Jis šioje šeimoje gyveno tik savaitę. Tačiau visi spėjo prie jo prisirišti. Ypač mažoji Maja.

Iškvietė policiją. Darbuotojai pradėjo tyrimą, paieškas. Sutuoktiniai buvo labai nusiminę dėl šunelio, vardu Saša, dingimo dar ir todėl, kad jų dukra smarkiai pergyveno. Vaikui be šuniuko sapnavosi košmarai. Tuo labiau, kad tokio amžiaus mergaitei sunku paaiškinti, kas yra apiplėšimas.

Tėvai išklijavo skelbimus apie tai, kad Sašą reikia grąžinti ne tik todėl, kad jie jį myli ir nerimauja dėl jo. Šuniukui reikalinga medicininė priežiūra.

Policijos darbuotojai papildomai publikavo šią informaciją socialiniuose tinkluose, kad daugiau žmonių atkreiptų dėmesį į problemą. Joje buvo pasakyta, kad šuo turi specialų čipą.

Dabar niekas nepasakys, kas pastūmėjo plėšikus grąžinti šunelį, tačiau po 3 dienų Sašos šeimininkė pamatė kažkokį judėjimą namo kieme. Įsižiūrėjusi ji apstulbo. Tai jų mylimas šuo vaikštinėjo aplink savo būdą. Visi buvo neapsakomai laimingi, ypač mažoji jo šeimininkė Maja.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page