Benamis paprašė pinigų moters, kuri neturėjo „nė cento“. O lygiai po metų pora susituokė!

Vyriškis, vardu Džekas Ričardsonas, ilgą laiką bastėsi gatvėmis ir gyveno iš to, kad prašydavo smulkių iš praeivių. Tada, prieš kelis metus, jis net įsivaizduoti negalėjo, kad tarp pro šalį einančių miestiečių atsiras jo žmona.

Moteris, į kurią jis kreipėsi finansinės pagalbos, apsiverkė ir sąžiningai prisipažino, kad pati neturi nė cento. Jai net nepakako lėšų apmokėti sąskaitoms už komunalines paslaugas.

Toni – būtent taip vadino naująją Džeko pažįstamą – pasisekė, juk geranoriškas vyras davė jai savo uždirbtus 50 pensų.

Džekas Ričardsonas vėliau prisipažino: „Aš negaliu pakelti verkiančių moterų vaizdo, tikėjausi, kad tai padės jai nusiraminti ir pasijusti geriau. Tačiau Toni apsiverkė dar smarkiau“.

Su laiku Toni ir Džekas susidraugavo. Jie bendravo virš metų, kol suprato, kad jaučia vienas kitam simpatiją. Tada Toni pasiūlė Džekui pagyventi pas save. Lygiai po metų spontaniškos pažinties vietoje vyras pasipiršo savo mylimajai, o ji negalėjo nesutikti.

Nepaisant to, kad praėjo tiek laiko, šeimos finansinė situacija buvo apverktina. Tačiau neabejingi žmonės atėjo į pagalbą ir padėjo surinkti lėšas, būtinas iškilmėms.

Pinigų, kuriuos miestiečiai surinko jaunavedžiams, užteko net nedideliam namo remontui. Ir net po akinių porą kiekvienam! Dabar Džekas Ričardsonas mano, kad tie 50 pensų, atiduoti nepažįstamajai gatvėje, buvo geriausia investicija per visą ilgą jo gyvenimą.

You cannot copy content of this page