Jūs pamiršite dešrą. Geriausias mėsos užkandis per kelias minutes

Ingredientai:
– vištienos ketvirčiai – 1 kg
– druska – 1 arbatinis šaukštelis
– juodieji pipirai – pagal skonį
– paprika – 1 arbatinis šaukštelis
– čiobreliai – ½ arbatinio šaukštelio
– džiovinti česnakai – ½ arbatinio šaukštelio


Paruošimo būdas:
1. Tokiam užkandžiui geriausiai tinka vištienos ketvirčiai, bet galima naudoti ir šlauneles su krūtinėle. Mėsą būtina atskirti nuo kaulų. Aš naudoju mėsą kartu su odelėmis, bet odeles galima nuimti ir ruošti be jų. Supjaustau mėsą gabaliukais.

2. Mėsą sūdome, beriame pipirų pagal skonį,dedame 1 arbatinį šaukštelį saldžios paprikos, ½ arbatinio šaukštelio čiobrelių ir ½ arbatinio šaukštelio džiovintų česnakų. Gerai išmaišome, paskirstydami prieskonius mėsoje.
3. Ištiesiame foliją, iš viršaus dedame paruoštą mėsą iš vienos pusės. Susukame vyniotinį. Folijos negailėkite, reikia gerai supakuoti mėsą, kad sultys neišbėgtų.

4. Kepame orkaitėje 180 laipsnių temperatūroje vidutiniame lygmenyje be konvekcijos 80 min. Išimame iš orkaitės, viršuje uždedame presą, pas mane pjaustymo lenta ir 1 kg kruopų. Dedame į šaldytuvą 6-8 val, o geriausiai per naktį.

5. Kaip matote, aktyvaus laiko gaminimui sugaištama minimaliai, o rezultate išeina skaniausi natūralūs mėsos gabaliukai, kurie nei vieno nepaliks abejingo! Tai, ko reikia šventiniam stalui!

You cannot copy content of this page