Neseniai ištekėjau. Ką daryti, jei vyras po 2 mėnesių suprato, kad vienam gyventi geriau

„Neseniai ištekėjau. Pagyvenome 2 mėnesius ir prasidėjo barniai. Vyras nori skirtis. Sako, kad suprato – vienam gerai, ateities mes neturime“.

Tai tikrai sudėtinga situacija. Atšoko prabangias vestuves, sukvietė gimines, draugus, kolegas.

Pasidarė gražias foto, pasivažinėjo limuzinu po miestą, susirinko dovanas, pašoko, suvalgė tortą, nuotaka pasikeitė pasą į naują pavardę – ir štai, nė metų laikas nepasikeitė, kaip skiriasi. Suprato vyras, kad jam vienam gerai, ateities su šia moterimi nemato. Nepatogu, gėda, liūdna. Suprato, kad taps apkalbų tema, kad giminės gali supykti, kažkas pasijuoks, kažkas pasmerks.

„Iki vestuvių negyvenome, susitikinėjome. Viskas buvo gerai. Krūvą pinigų investavome į vestuves, prieš pažįstamus ir draugus nepatogu. Po tokio trumpo laiko skirtis nenoriu“.

„O kodėl skiriatės?“ „Dėl nuolatinių ginčų“. Daugelis šypsosi. Tačiau barniai – ne šiaip mėtymasis žodžiais, kai vyras meta piktą žodį, o žmona atsakydama – dešimt. Konfliktai neišvengiamai kyla ten, kur yra priešiškumo būsena.

Mylimieji pykstasi ir taikosi – sako liaudies išmintis. Svarbu, kad šis situacinis priešiškumas užgestų meilės, supratimo, tarpusavio naudos ir pasitenkinimo jūroje. Kitaip jaunieji gali greitai tapti nemieli vienas kitam ir simpatija užges. Taip, vienam geriau ir nori išsiskirti kuo greičiau.

„Kol kas išvažiavau pas save. Ar sutikti skirtis? Ar tegu pats paduoda skyryboms?“

Gyventi su priešu vienuose namuose – didelė įtampa. Gyvenimas netenka prasmės, malonumo, reikšmingumo. Vieta, kur įpratai atsipalaiduoti ir ilsėtis, tapo karo veiksmų zona. Nesinori eiti namo. Norisi eiti kažkur, pas kažką kitą. Argi tai šeima? Kam tokia žmona, kad baisu įsivaizduoti ateitį su ja? Greičiau išsiskirti ir baigtas kriukis. Mintis visiškai sveika.

Ką daryti, jei patekote į tokią situaciją? Negalvoti apie gimines ir draugus. Tai jūsų gyvenimas, jūsų sėkmės ir nesėkmės. Jūs suaugęs žmogus ir esate atsakingas už viską, ką darote. Pašalinkite priešiškumą. Nutraukite barnius, aiškinimąsi, konfliktus.

Nereikia likti pirmojo vyro atmintyje košmaru. Tegu visgi praranda daugiau, nei atranda, jeigu išsiskirsite. Pakalbėkite su tais, kuo pasitikite, ieškote profesionalaus patarimo. Ir svarbu suprasti, kur dingo bendra ateitis, kuri buvo dar prieš 9 savaites. O šiaip – gyvenimas tęsiasi…

You cannot copy content of this page