Kai močiutė pamatė savo anūkės išleistuvių suknelę, negalėjo sulaikyti ašarų. Ir štai kodėl!

Video iš šios šeimos išleistuvių vakaro apstulbino visą internetą. Dėl to kaltas moksleivės iš Kalifornijos suknelės pasirinkimas mokyklos išleistuvėms. Ji privertė verkti iš pradžių visą šeimą, o paskui ir visus, kas peržiūrėjo vaizdo įrašą.

Kai Kesi buvo maža mergaitė, mylima močiutė Doti padovanojo jai kreminę suknelę, kuria vilkėjo per savo mokyklos išleistuves 1950-aisiais. Doti buvo įsitikinusi, kad Kesi panaudos ją žaidimams princesėmis ar mados pristatymais. Ji negalėjo numanyti, kad mergaitė išsaugos ją ilgus metus pirminės būklės.

Kesi visada patiko močiutės stilius – jos dėka mergaitė pamėgo vintažinius rūbus. Ir savo išleistuvių vakarą anūkė nusprendė apsivilkti tą pačią suknelę, kurią kadaise vilkėjo Doti.

Apie savo planus mergina papasakojo visai šeimai, tačiau močiutę paliko nežinioje. Po atestatų įteikimo ceremonijos, į kurią pagal amerikiečių tradicijas abiturientai ateina su mantijomis, močiutė panoro pamatyti vakarinį Kesi apdarą. Tada jai pasakė, kad Kesi puošis vienos iš draugių namuose.

Po to netikėtai Kesi išėjo iš kambario ir atskleidė savo suknelės paslaptį.
„Savaime suprantama, visa šeima apsiverkė!“- parašė merginos teta.

You cannot copy content of this page