Stebinantis sutapimas: trynukės pastojo tuo pačiu metu

Džinai, Ninai ir Viktorijai iš Orindžo apygardos Kalifornijoje dabar 36 metai, jos gimė 4 minučių intervalu. O visai greitai, 4 mėnesių bėgyje, jų šeimos pagausės trimis mažyliais.

Vyriausia sesuo Džina planuoja naujagimę pavadinti Leiton Greis. Vidurinioji Nina laukiasi berniuko, kurį nori pavadinti Hendriksu Polu. Jaunėlė Viktorija, kuri pirmoji turi pagimdyti sūnų, pavadins mažylį Zadenu Setu.

Kai Viktorija ir Džina sužinojo apie savo nėštumus, jos juokais skatino ir savo vyriausiąją seserį Niną. Moters ilgai prašyti nereikėjo – visai netrukus džiugią naujieną pranešė ir ji.

Moterys toliau vienodai rengiasi ir naudojasi ženkliu privalumu, kurio neturi kitos moterys: jos visada gali keistis nėščiųjų drabužiais tarpusavyje. Trynukės taipogi nepamiršta kurti kuo daugiau bendrų fotoprisiminimų apie šį nuostabų periodą, kai jos trise laukiasi mažylių.

Jos vis taip pat ruošiasi gimdyti vienoje ligoninėje kartu su gydytoju, kuris stebi jų nėštumus: „Mane sujaudino ši nuostabi trijų seserų, kurios laukiasi tuo pačiu metu, istorija“,- prisipažino gydytojas Danielis Šternfeldas.

You cannot copy content of this page