12 metų pagyvenusi dama apkabindavo kareivius oro uoste. Kartą įprastoje vietoje jos nebuvo…

Per 12 metų Elizabeth Laird apkabino apie pusę milijono kareivių. Tačiau vieną dieną „apkabinančios damos“ įprastoje vietoje nebuvo…

Pradedant nuo 2003 metų, Elizabeth Laird vykdavo į oro uostą, kad pademonstruotų savo pagarbą armijai. 83 metų dama apkabindavo kiekvieną kareivį, vykstantį į tarnybą.

Šis mažas gestas turi didelę reikšmę: dama dalijosi lašeliu šilumos, išreikšdama pagarbą tiems, kurie tarnauja tėvynės labui ir kurie išeina ten, iš kur gali ir negrįžti.

Tačiau tai dar viskas! Kai kareiviai grįždavo atgal, Elizabeht būdavo ten ir apkabindavo juos vėl. Ji tapo savotiška vietos heroje, ir ją švelniai pavadino „apkabinančia dama“. 12 metų bėgyje Elizabeht apkabino pusę milijono kareivių!

Tačiau vieną dieną oro uoste jos nebuvo…11 metų Elizabeth kovojo su krūties vėžiu ir tą dieną jai teko grįžti į kliniką tęsti kovos. Kai kareiviai nepamatė senutės įprastoje vietoje, jie nusprendė surengti mažą stebuklą. Kareiviai ir jų artimieji nuvyko į kliniką ir Elizabeth grąžino tuos pačius nuostabius apkabinimus.

Vyresnysis seržantas Jarvez Wilkes pranešė: „Man tai buvo didelė garbė – apkabinti Elizabeth tokiu metu, kai jai tai būtina. Aš laikau pareiga aplankyti ją ir parodyti, kokia ji svarbi visiems“.

Per 3 dienas kareiviai surinko 70000 dolerių, kurie padengė Elizabeth gydymo išlaidas.

You cannot copy content of this page