Kaip gyvena 53 metų nigeriečio našlė, kurios vyras buvo jaunesnis už ją 18 metų

Natalija, medicinos sesuo pagal išsilavinimą, po 50 metų suprato, kad tokiame amžiuje gyvenimas tik prasideda ir nusprendė iš esmės pakeisti savo likimą.

Šiuolaikinių technologijų epochoje viskas įmanoma, net susipažinti su tikru princu moteriai padėjo internetas. Pažinčių svetainėje ji sudomino tamsiaodį jaunuolį iš tolimosios Nigerijos, jis buvo vardu Paulis Gabrielis Segunas Adžaji.

Vėliau Natalijai Paulis Gabrielis nupasakojo savo giminės medį, pagal kurį išeina, kad savo šalyje jis yra princas. Nigerija – didelė šalis su 200 milijonų gyventojų, daugybe genčių, kiekvienoje gali būti savas princas.

Moteris papasakojo, kad per tris bendravimo su princu metus per Skype ji spėjo priprasti prie tamsios Paulio odos spalvos ir jis jai patiko. Ta aplinkybė, kad išrinktasis pasirodė 18 metų jaunesnis, Natalijai neturėjo reikšmės, ji nusprendė susipažinti su juo asmeniškai ir nepabijojo vykti į tolimą šalį.

Pasak moters, gausi jo giminė sutiko ją labai šiltai ir Nigerijoje ji ištekėjo, oficialiai įteisinus santuoką.

Paskui jie grįžo į Natalijos tėvynę ir ėmė kurti laimingą šeimą.

Natalija Vedenina neslepia, kad didelių pinigų Paulis neturėjo ir teko taupyti. Greičiausiai moteris turėjo santaupų, kadangi ji neneigia, kad 2017 vasarą gimę dvyniai Davidas ir Danilas pradėti IVF pagalba ir už procedūrą ji mokėjo pati.

Natalija jautėsi laiminga, prisipažino, kad pas ją atėjo tikra afrikietiška laimė. Jaunas vyras jautriai rūpinosi mažyliais, buvo švelnus sutuoktinis. Tačiau 2018 rudenį Paulis staiga mirė nuo infarkto.

Natalija, prislėgta sielvarto, išvyko į vyro tėvynę priklausančio palikimo – liko princo vaikai, kuriuos reikia auginti.

Natalija Vedenina tikėjosi solidžios sumos, kadangi Pauliui Gabrieliui pagal nuosavybę turėjo priklausyti namas, jo statybai ji pastoviai skirdavo pinigų.

Šį kartą moterimi Nigerijoje neapsidžiaugė. Paaiškėjo, kad namas egzistavo tik pasakojimuose, o jo statyba net nebuvo pradėta ir princas Paulis buvo netikras – titulas perėjo dėdei. Natalija buvo užsispyrusi ir net paskambino į Nigerijos pasiuntinybę, tačiau ten apie princo mirtį ir jo palikimą nieko nebuvo žinoma.

Nusiminusi našlė grįžo namo ir vėl visus apstulbino meile gyvenimui: toje pačioje svetainėje kaip ir anksčiau susipažino su našliu iš Ganos.

Orlando – buvęs policininkas, tamsiaodis ir amžiaus skirtumas su Natalija irgi 18 metų.

Ryžtinga moteris nuvyko į naujojo išrinktojo tėvynę, ruošėsi už jo tekėti, tačiau viską pakeitė pandemija ir šie planai kol kas neįgyvendinti. Tačiau moteris nepasiduoda ir tiki savo laime.

You cannot copy content of this page