„Aš priversta atiduoti jį jums“ – pasakė pagyvenusi verkianti moteris, laikydama transportavimo krepšyje liūdną katiną

Ši neįprasta istorija nutiko Čikagoje, JAV. Pas vieną pagyvenusią damą 16 metų gyveno katinas, vardu Nino.

Jie gyveno dviese dideliame name ir buvo vienas kitam artimiausi, nes neturėjo nieko kito. Tačiau moters gyvenime prasidėjo juoda linija. Iš pradžių ji neteko darbo, o su laiku ir savo namo.

Ji neturėjo pinigų nupirkti katinui maisto ir priėmė sunkų sprendimą – atiduoti Nino į prieglaudą.
Katinui persidavė šeimininkės nuotaika, tupėdamas transportavimo krepšyje jis buvo neramus, o paskui pravirko. Tą dieną šeimininkė ir jos katinas matėsi paskutinį kartą. Moteris papasakojo prieglaudos darbuotojams sunkią savo situaciją ir paprašė paieškoti jos Nino rūpestingų šeimininkų.

Moters istorija pravirkdė ir prieglaudos savanorius. Tačiau jie suprato, kad bus labai sunku rasti namus Nino, kadangi jis jau pakankamai senas, gali kilti sveikatos problemų. Moteriai jie to nesakė, kad neliūdintų jos dar labiau. Moteris išėjo, o Nino teko pratintis prie prieglaudos gyvenimo. Jo akys visada buvo labai liūdnos, jis nepriprato prie tokios aplinkos.

Viena savanorė, vardu Dženifer, niekaip negalėjo pamiršti sielvarto palaužtos moters, kuri atnešė Nino ir jos prašymo priglausti katiną. Kelias dienas iš eilės mergina galvojo apie Nino ir jo likimą. Ir galiausiai ji ryžosi pasiimti katiną, kad ištaisytų situaciją.

Ir sekančią dieną mergina parsivežė jį į savo namus. Katinui prireikė nemažai laiko, kad priprastų prie naujų namų. Jis atsargiai žvelgė į savanorės dukrą, kadangi niekada nebendravo su vaikais. Tačiau vėliau viskas susitvarkė.

Iš pradžių Dženifer stengėsi rasti Nino gerus šeimininkus, tačiau jos dukra įkalbėjo mamą pasilikti jį. Ji pažadėjo pati juo rūpintis.

You cannot copy content of this page