„Tai dvi skirtingos moterys“:paprastą vaikų darželio auklėtoją stilistas pavertė tikru supermodeliu

Mūsų herojė dirba auklėtoja, paraleliai užsiima vokalu ir piešimu.

Tatjana norėtų įrašyti savo kūrybos dainą, piešti paveikslus ir ištekėti. Ir štai šiandien ji susitiko su stilistu, kad pradėtų globalius jos garderobo atnaujinimo darbus.

Garderobe stilistas rado drabužių, kurių atsikratė be gailesčio. Dalis jų buvo maži, dalis susijusių su liūdnais įvykiais, dalis drabužių paseno. Aleksandras Rogovas padarė herojei siurprizą – jis nusprendė atlikti jos kambaryje nedidelį remontą ir pertvarkymą. Tatjana buvo sužavėta.

Čia Aleksandro Rogovo siurprizai nesibaigė. Jis užrašė Tatjaną į meno terapijos seansą, kurio eigoje Tatjana apsiverkė.

Taipogi herojė tapo laiminga meninio dekoravimo, molberto ir kitų meninių gudrybių kursų lankymo sertifikato savininke. Toliau Tatjana kartu su Rogovu nuvyko į garso įrašų studiją, kurioje įrašė jos kūrybos dainą.

Aleksandras Rogovas – ne šiaip stilistas, jis Žmogus iš didžiosios raidės. Vedėjas iš kiekvienos dalyvės stengiasi daryti ne šiaip stilingą, o stilingą ir pasitikinčią savimi moterį.

Naujasis garderobas iš Aleksandro Rogovo visada atspindi kiekvienos herojės individualumą. Tatjanai stilistas parinko ne visai standartinį kapsulinį garderobą.

Sekantis etapas buvo grožio permainos, prie kurių dirbo kirpėjas ir vizažistas.


Na ir finalinis rezultatas, žinoma, visus labai nustebino. Žiūrėkite patys.

You cannot copy content of this page