Kalytė, vardu Amelija, pateikė savo šeimininkei netikėtą siurprizą, pagimdžiusi iškart 16 šuniukų

Tai neįtikėtinas pasiekimas šiai veislei. Ir, kas įdomiausia, jis tapo siurprizu visiems. Paprastai airių seteriai atsiveda 7-9 šuniukus, todėl budinti veterinarė Luiza Vainfild net neįtarė, kad visam jos skyriui reikės dirbti žymiai ilgiau, nei trunka pamaina.

Bet rezultatas to vertas!

Džudi Frempton, naujai iškeptos mamytės, vardu Amelija, šeimininkė, iki gimdymo įtarė, kad šuniukų bus daug. Todėl apsidrausdama kreipėsi į veterinarus ir neapsiriko. 4 metų kalei net teko atlikti cezario pjūvį, kad išimtų visus mažylius, visgi 16 šuniukų – tai labai daug! Deja, vienas neišgyveno, pats mažiausias ir silpniausias, tačiau kitiems dabar niekas negresia.

Veterinarai ir kalės šeimininkė ne šiaip sau didžiuojasi rezultatais. Be rekordo, kas savaime svarbu, tokios daugybės šuniukų atsiradimas gali praturtinti šeimininkę. Kilmingo šuniuko kaina siekia 1000 eurų, o jei jau jis iš gerbiamos šeimos, su genealoginiu medžiu, tai nėra ko nė kalbėti! Ir čia iškart šitiek gražių mažylių. Gera priežastis džiaugtis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page