Kaip gyvena dvynukės, kurias mama rengia kaip suaugusias madistes

Dvynukės Oliana ir Olivija gyvena Nigerijoje. Joms 5 metai.

Mergaičių mama, kurios vardas Adetutu Daramola, daro viską, kad mažylės būtų laimingos. Ji griežtai prižiūri jų garderobą, skiepija joms puikų skonį.

Be fotosesijų su trumputėmis suknelėmis ir dviratininkų šortais, Olivija ir Oliana fotografuojasi ir „cosplay“ – pavyzdžiui, kaip Dajaneris ir Sansa iš „Sostų karų“.

O dar moteris nori, kad mergaitės darytų modelių karjerą. Todėl nuo 4 metų mergaitės dalyvauja fotosesijose. Dabar, kai jos jau vyresnės, jos dalyvauja tikruose pristatymuose. Be to, mergaitės ruošiasi mokyklai ir turi daug hobių.

Apie jų gyvenimą ir modelių karjerą galima sužinoti Instagrame. Dabar Olianos ir Olivijos paskyrą, kurią tvarko jų mama, stebi apie 172 tūkstančiai žmonių. Sekėjų skaičius nuolat auga.

Kai kurie naudotojai bara moterį už tai, kad išrenka mergaitėms įvaizdžius, kurie labiau tinka suaugusiems ir leidžia jas dažyti. Tačiau šeima iš Nigerijos turi tikrų gerbėjų, kurie žavisi neįprasta Olianos ir Olivijos išvaizda.

Dar mergaites nuolat lygina su jų mama. Nesenos bendros moters ir jos dukterų fotografijos įrodė, kad jos iš tiesų panašios.

You cannot copy content of this page