Kaip gyvena jauniausias pasaulio milijardierius

Daugeliui įdomios detalės iš jauniausio milijardieriaus gyvenimo, tačiau vaikinas stengiasi neviešinti savo asmeninių reikalų. Truputį apie jo karjeros istoriją ir kai ką apie jį patį mes papasakosime šiame straipsnyje.

Tuo metu, kai dauguma bendraamžių tik svarsto apie savo pašaukimą ir žengia pirmuosius žingsnius savarankiškai uždirbdami pinigus, 25-erių Gustavas Magnaras Vitzas iš Norvegijos jau laikomas milijardieriumi ir dažnai patenka į Forbes reitingus.

Gustavas yra turtingiausias jaunuolis Norvegijoje, o pasak Forbes, įeina į jauniausių milijardierių Top-3.

Šio jaunuolio turtas viršija 3 milijardus dolerių. O uždirbo juos tėvo dėka, kuris prieš 7 metus įtraukė jį į savo verslo – didžiausios ir žymiausios pasaulyje lašišų fermos, kuri vadinasi Salmar ASA – savininkų sąrašą.

Tačiau tai ne istorija apie turtingo tėtušio sūnų, kuris gyvena savo tėvo sąskaita. Gustavas iš tiesų dirba, bando padidinti savo kapitalą ir įnešti svarų įnašą šeimos verslo vystymui. Reikia pasakyti, kad tai ne vienintelis vaikino uždarbio šaltinis.

Jaunasis verslininkas laisvu laiku spėja padirbėti modeliu didelėje agentūroje Team Models. Gustavas mėgsta dalintis savo fotografijomis Instagrame, o mėgstamiausias jo hobis – tai kelionės.

You cannot copy content of this page