Kaip meistriškai pertvarkyti sodą

Tikri sodininkai žino: darbas gryname ore naudingas dvasiniam balansui ir stipriai sveikatai. Taip puiku persijungti ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Susijungdami su gamtos harmonija, savo kruopštaus darbo ir pastangų dėka mes dovanojame augalams naują gyvenimą, darydami mūsų planetą žalesne.

Gražūs gėlynai visai įdomiai atrodo išilgai takelio, didingai puošdami praėjimą. Dar vienas dekoro elementas – klombos, pasodintos senų medžių viduje. Originalu ir neįprasta.

Kombinuodami augalų puokštes, rinkitės daugiamečių augalų rūšis, augančias pavasarį ir vasarą. Neužmirštuolės, žibutės, kardeliai ir chrizantemos papuoš sodą, džiugindamos maloniais aromatais.

Iš akmenėlių galima pastatyti nedidelį fontanėlį.

Tvenkinys? Kodėl gi ne. Juk taip malonu sėdėti ant jaukaus suolelio ir skaityti knygą, klausantis vandens pliuškenimo. Kartu su fontanu jis suteiks aplinkinei erdvei dar daugiau harmonijos.

Sukulentai sode. Šių augalų nereiklumas ir stulbinanti formų įvairovė daro juos ypatingai patrauklius sodininkams.

Takelis sode. Su juo bus patogiau prižiūrėti augalus.

Arka taps efektingu sodo zonos akcentu.

Sodininkystė – kūrybingas darbas. Išnaudokite vaizduotę ir fantazijos polėkį, sukurkite nuostabų savo sodą prie namo ar sodų bendrijoje. Linkime sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo!

You cannot copy content of this page