Kaip savaitės diena, kurią žmogus gimė, veikia jo likimą ir išvaizdą

Ne paslaptis, kad charakteris ir skiriamieji žmogaus bruožai priklauso nuo gimimo datos. Tačiau be zodiako ženklų, turi įtakos ir savaitės diena, kurią mažylis atėjo į pasaulį.

Pirmadienis
Ne veltui sakoma, kad pirmadienis – sunki diena. Žmonės, gimę šią dieną, pasižymi ryžtingu charakteriu, išsiskiria ypatingu užsispyrimu. Aplinkiniams jie nėra kaip medus, kadangi jų gyvenime viskas priklauso nuo nuotaikos. Tokie nepakenčia pamokymų bei nurodymų ir mėgsta sublizgėti savo žiniomis. Visada stengiasi būti dėmesio centre, pagyros ir meilikavimas jiems gyvybiškai būtini. Pinigų šykštoki, nemėgta skolinti, bet ir neskuba grąžinti to, ką pasiskolino.

Antradienis
Tai tikri fantazuotojai. Nesibodi sumeluoti dėl gražesnio įspūdžio, labai mėgsta ginčytis. Kaip ir pirmadieniniai žmonės, neišsiskiria išlaidumu, greičiau šykštumu. Dažnai turi tamsią odą. Tokie žmonės būna neįtikėtinai narsūs, dažnai gali tapti ramsčiu draugams ir artimiesiems. Į senatvę, kas dažnai nutinka, turi neblogus šansus praturtėti.

Trečiadienis
Gimę trečiadienį išsiskiria patrauklia išvaizda. Jų gražūs ir veidai, ir figūros. Be to, juos skiria charakterio lengvumas. Tokie žmonės dažnai tampa gerais tėvais ir pavyzdiniais sutuoktiniais. Jie tikras ištikimybės pavyzdys, tačiau neretai būna vieniši.

Ketvirtadienis
Ši grupė laikosi oriai. Taip pat simpatiški, šviesių veidų. Nemėgsta skolintis pinigų, geriau renkasi pergyventi nelengvus laikus savo jėgomis. Vertina jaukumą ir ramybę, tampa gerais tėvais. Kaip bebūtų keista, labai greitai įsimyli. Visada priima svečius vaišingai, jų namai – pilna taurė. Linkę rinktis kūrybines profesijas – tarp ketvirtadienio žmonių daug rašytojų, poetų, aktorių ir dainininkų.

Penktadienis
Ne veltui penktadienis laikomas linksmybių diena! Žmonės, atėję į pasaulį tą dieną, išsiskiria humoro jausmu, mėgsta pajuokauti, tačiau labai bijo ką nors įskaudinti. Be to, jie labai patrauklūs – jų išvaizdoje aiškiai pastebimi aristokratiški bruožai. Jiems būdingos ir manieros, penktadienio žmonės gerai moka save pateikti, laikytis oriai. Romantiškos natūros, jie dažnai susieja savo gyvenimą su kūryba. Meistriškai parenka apdarus, mėgsta tobulą grožį – dažnai žiūri į dangų ir žvaigždes, mėgsta rašyti dienoraštį.

Šeštadienis
Tokie žmonės būna pikti ir net agresyvūs. Jiems mažai rūpi aplinkinių nuomonė, todėl be užuolankų sako tai, ką galvoja. Būna godūs, gali net pasipelnyti svetima sąskaita. Retai įsiklauso į patarimus, kadangi protingesniu už visus laiko būtent save. Išsiskiria lieknumu ir gracija.

Sekmadienis
šią dieną gimsta laimingieji. Šie žmonės talentingi, tarp jų dažnai pasitaiko gerų vadovų. Jie labai patinka aplinkiniams, kadangi lengvai sužavi ir kelia pasitikėjimą. Šie žmonės lyg sutverti savimi puošti netobulą pasaulį.

You cannot copy content of this page