Kaip visada gerai atrodyti nuotraukose: 10 profesionalaus fotografo patarimų

1. Kaip fotografuotis saulėje. Užmerkti akis ir skaičiuojant „vienas du trys“ greitai atmerkti akis prieš pat fotografuojant. Taip akys neatrodo primerktos.

2. Geriausia fotografuotis dienos šviesoje. Šviesa turi kristi ant veido. Tam reikia atsistoti priešais langą ar kitą dienos šviesos šaltinį.

3. Visada galvokite apie akcentus. Demonstruokite gražiausius bruožus: gražius plaukus, ilgas kojas ir t.t. Pozos ir rakursas – svarbiausia.

4. Atpalaiduokite ir nuleiskite pečius. Jei šito nepadarysite, kaklas vizualiai atrodys trumpesnis.

5. Nematomi aukštakulniai. Tai daugelio modelių gudrybė: vaizduoti nematomus aukštakulnius, kad atrodytų lieknesnės. Reikia truputį pasistiebti ant pirštų galiukų. Tai nepadarys jūsų aukštesne, tačiau atrodysite lieknesnė ir labiau pasitempusi.

6. Atkiškite koją į priekį. Tokia poza taip pat daro jus lieknesne.

7. Sėskite ant kėdės krašto. Jei fotografuojatės atsisėdusi, nesėskite giliai į kėdę, o likite ant kraštelio. Jūs jausitės šiek tiek nekomfortiškai. Tačiau pagal žanro dėsnius, daugelis nekomfortiškų pozų nuotraukose atrodo labai natūraliai.

8. Sėdint ant sofos, nelaikykite kojų tiesiai ir neprispauskite jų prie sofos. Stenkitės jas sukryžiuoti arba atstatyti vieną koją į priekį.

9. Nuotraukų pavyzdžiai mėgėjiškai fotosesijai. To reikia aiškumui, kad parodytumėte, kaip norite būti nufotografuota. Aiškinimas žodžiu ne visada būna suprantamas.

10. Nenaudokite blizgaus makiažo. Jis turi būti matinis su aiškiai išreikštais akcentais. Nereikalingas blizgesys gali pridėti nemažai amžiaus.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page