Katinas 2 savaites laukė patekusios į ligoninę šeimininkės toje pačioje vietoje

Visi žino istorijų apie šunų, kurie metų metais laukė savo šeimininkų, ištikimybę. O juk ir katinai būna tokie pat ištikimi!

Nedideliame miestelyje gyveno sau pensininkė sename name praktiškai miesto centre. Jos vyras seniai mirė, vaikai išsivažinėjo po šalį, ir gyveno močiutė tik su savo senu katinu Benas.

Kad nenuobodžiautų namie, moteris susirado darbą – valytoja parduotuvėje.

Kasdien, kai ji išeidavo kelioms valandoms, savo katiną išleisdavo pasivaikščioti. O paskui jis jos laukdavo prie tvoros, vaikštinėdamas aplink namą. Šeimininkė visada jam atnešdavo ką nors skanaus!

Tačiau vieną kartą moteris iš darbo negrįžo – ten ji pasijuto blogai ir ištikus insultui greitoji išvežė ją į ligoninę. O katinas taip ir liko laukti prie tvoros.

Praėjus dienai jį pastebėjo viena geraširdė moteris ir ėmė maitinti – galvojo pasimetė, ar kažkas išmetė gyvūną.

Maždaug po savaitės pensininkė ligoninėje atsigavo ir pradėjo kalbėti. Ji paprašė aplankiusios ją kaimynė rasti Vasią ir pasiimti jį pas save, kol ji gydosi. Toji, žinoma, neatsisakė – rado Bena toje pačioje vietoje prie tvoros.

Jis pažino kaimynę ir sutiko nakčiai eiti pas ją namo. O kiekvieną rytą jis vėl prašėsi į lauką ir ėjo į savo vietą prie tvoros.
Šeimininkei papasakojo apie jos katino ištikimybę ir pas ją atsidaro stipri motyvacija kuo greičiau pasveikti!

Jau po savaitės gydytojai ją išleido gydytis namuose!

Kai šeimininkė pasirodė gatvėje, Benas pažino ją iš tolo ir tiesiog šokinėjo iš džiaugsmo. O moteris ėmė dar labiau mylėti savo katinėlį, juk jis irgi padėjo jai pasveikti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page