Šuo, pamestas šeimininkų Naujųjų išvakarėse, nenorėjo palikti savo pakloto

Persikraustydama į naujus namus, šeima išmetė šiukšles ir nereikalingus daiktus. Deja, vienas tokių daiktų buvo jų šuo, todėl jie paliko jį gatvėje kartu su jo paklotu.

Per Naujuosius metus, sekančią dieną po jų išvykimo, Marina Taraševskaja, Dallas DogRRR steigėja, ėjo pasivaikščioti ir rado kaimynystėje išmestą šunį.

„Buvo šalta ir lietinga, o šuo gulėjo ant pakloto ir nenorėjo jo palikti“ – pasakė Patti Dowson, Dallas DogRRR vykdančioji direktorė. „Jis vis dar galvojo, kad jo sugrįš, ir tiesiog laukė“.

Kaimynai papasakojo Taraševskajai šią liūdną istoriją ir ji pabandė padėti. Tačiau buvo nelengva. „Kaskart, kai Marina prisiartindavo prie pakloto, šuo pabėgdavo“ -sako Dowson.

Kai tik moteris atsitraukdavo, šuo grįždavo ir taip gimė idėja. Kaskart, kai šuo pabėgdavo, Taraševskaja patraukdavo paklotą arčiau savo namų. Maždaug po valandos paklotas kartu su šunimi atsidūrė jos kieme ir Marina galėjo jį sučiupti ir nunešti į saugią vietą.

Šunytė, kurią dabar vadina Kamila, buvo išgąsdinta.
„Ji gulėjo, susirietusi į kamuoliuką. Kai ją lietė, ji sustingdavo iš baimės. Nežiūrėjo į akis, nuleisdavo galvą. Visa jos povyza bylojo: nežiūrėkite į mane, nelieskite manęs, laikykitės atokiai“.

Kamila turėjo nesenas žaizdas ant ausų ir kaklo, todėl ją iškart nuvežė pas veterinarą. Šuniui atliko operaciją ir ji jau kelyje į pasveikimą – ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

„Jai sekasi puikiai“ – pasakė Dowson. „Ji palaipsniui ima pasitikėti žmonėmis.“
Kamila dabar gyvena prieglaudoje , kur gauna daug meilės ir dėmesio – ir tampa visai kitu šunimi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page