Kaukė su botokso efektu iš 2 ingredientų

Neįprasta kaukė su botokso efektu iš 2 ingredientų pašalins raukšles, pigmentines dėmes ir atjaunins odos ląsteles! Jums verta pabandyti šitą kaukę! Tinka visiems odos tipams!

Ji tapo mano mėgstamiausia kauke jau po pirmo bandymo. Pagrindinis kaukės ingredientas – kiaušinio baltymas!

Baltymas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Į jo sudėtį įeina 8 B grupės vitaminai ir vitaminas E, o taip pat 15 svarbių mineralų, kurie būtini odos grožiui. Kaukės su kiaušinio baltymu turi atstatomąjį poveikį: lygina smulkias raukšleles, greitina odos ląstelių regeneracijos procesą ir šviesina odą.

Kiaušinio baltymas puikiai tinka bet kurio tipo odai, jis padeda išsaugoti odos jaunystę ir pašalinti odos vytimo požymius.

Taip pat kiaušinio baltymas pasižymi valomosiomis, tonizuojančiomis, sausinančiomis savybėmis ir padeda atsikratyti juodų taškelių.

Ingredientai:

  • 1 kiaušinio baltymas
  • 2 arbatiniai šaukšteliai kukurūzų ar bulvių krakmolo

Sumaišykite krakmolą su kiaušinio baltymu. Užtepkite kaukę ant švarios, sausos veido, kaklo, iškirptės ir rankų odos. Jūs galite tepti kaukę teptuko ar vatos diskelio pagalba.

Kai tik kaukė pradžius, tepkite antrą kaukės sluoksnį, o paskui trečią. Po to nuplaukite kaukę vėsiu vandeniu, netempiant odos.

Šią kaukę rekomenduojama naudoti 20-25 dienas kas vakarą prieš miegą, o paskui darykite kas antrą dieną 10 dienų bėgyje, po to galima naudoti kaukę kartą per savaitę. Gamtinis kolagenas kaukėje daro ją labai efektyvia! Rezultatai pranoks jūsų lūkesčius!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page