Kiekviena moteris turbūt turi spintoje lentyną su drabužiais, kurie yra prisiminimas. Ir aš tokią turiu, skaitykite…

Rūšiavau garderobą prieš vasaros sezoną. Nieko naujo, kaip ir anksčiau: neturiu kuo rengtis ir nėra vietos.

Išdėliojau tai, ko nenešioju, į tris krūveles: jei sulieknėsiu, jei sustorėsiu, jei išprotėsiu. Visos situacijos netgi labai realios.

Šiais metais krūvelė „jei sustorėsiu“ įtartinai maža, o „jei sulieknėsiu“ slegiančiai didelė. Ačiū karantinui.

Aptikau daugybę drabužių „grynai šiukšlėms išnešti, iki konteinerių ir atgal“. Būtent šie drabužiai iki paskutinio nešiojami visur, nuo parduotuvės iki grožio salono.

Radau 25 vnt juokingų marškinėlių iš kategorijos „juk nemesi lauk dėl tokios mažos dėmelės/skylutės/ištampytos apykaklės“. Sudėjau į krūvelę. Ten pat minkštą seną pižamėlę. Nubluko, tačiau patogi lyg angelo sparnelis.

Dešinėje kabo drabužiai, tinkami į viešumą: švarkai, sijonai, šilkas ir kašmyras. Su jais atrodau rimta moteris, šeimos motina. Miela žiūrėti. Nenešioju niekada!

Tarp viso šito įsimaišė suplyšęs džemperis. O jeigu staiga tapsiu 20 metų jaunesnė?

Štai raudonas švarkas su blizgesiu. Puikus drabužis eiti į mokyklos susirinkimą. Ateini su juo visa tokia paslaptinga, kaip Lady Gaga ir Ostinas Pauersas viename asmenyje ir mokytojai iškart supranta, kad iš mano vaikų neverta tikėtis per daug.

O štai su šiais žaviais rožiniais žirneliais palaidokite mane, jeigu ką… Tai labai pagyvins atmosferą kapinėse. Taip pažvengti retai kada pavyksta.

Tai lentyna rūbams, kuriuos reikia truputį patrumpinti/paplatinti/susiaurinti/persiūti ir aš iškart juos nešiosiu! Kai kuriems egzemplioriams 7-8 metai ir tai ne riba. O tiesiai virš jos kita lentyna: „Na taip, to jau nebenešioja. Tačiau mada cikliška ir kada nors vėl sugrįš, o aš jau turiu kliošines kelnes/ kaubojiškus batus/žabo apykaklę/vyžas.

Atskiras kampelis drabužiams, vertingiems kaip prisiminimas. Su šituo aš buvau pirmame pasimatyme/gyniausi diplomą…Ir išvis – ne seniena, o vintažas. Dar koks 15 metų – ir kainuos didelius pinigus, štai pamatysite.

Kategorija „Nežinau, kur buvo mano akys, kai pirkau šitą nesąmonę. Prie nieko netinka mano garderobe. Tačiau brangus prekės ženklas. Kaip galima išmesti?“

Ten pat priskirsime seksualią suknelę kviestiniam vakarui. Apsirengiau vieną vakarą, perpūtė nuogą nugarą, užmynė ant padurkų, į iškirptę spoksojo oficiantai, niežėjo užpakalis. Daugiau niekada neapsivilksiu. Bet lai kabo.

Susipažinkite, tai mano 50 porų džinsų. Ne, jie visi skirtingai mėlyni. Taip, nešioju tik 2. Tačiau draugų neišduodame. Kai kurie su manimi buvo dar iki santuokos.

Susipažinkite, tai mano skausmas tiesiogine prasme: lentyna su avalyne, su kuria aš galiu tik sėdėti. Bet užtai labai gražiai ir elegantiškai sėdėti.

O nešiosiu vėl šitas 5 kedukų poras. Ką reiškia benamių avalynė ir jiems laikas į šiukšlyną? Šalin rankas, jie taip atrodė, kai nusipirkau!
Ir būtinai, būtinai kasmet atsiranda nors vienas rūbas kodiniu pavadinimu „Viešpatie, kas čia???“

You cannot copy content of this page