Kuo daugiau pinigų vyras leidžia mylimai moteriai, tuo sėkmingesnis ir turtingesnis jis tampa!

Galbūt jūs ir jūsų vyriškis jau atradote šį dėsningumą, galbūt – dar nepastebėjote. Tačiau perskaityti šį straipsnį svarbu bet kokiu atveju. Čia išsamiai, įtikinamai ir labai prieinamai pagrįstas faktas, kad vyrui svarbu leisti savo pinigus mylimai moteriai, daryti ją laiminga. Ir tada jo paties klestėjimas didės daugybę kartų.

Ir štai kodėl…

„Vyras turi investuoti į savo moterį!“– šiuos žodžius aš išgirdau iš vieno labai sėkmingo vyro, kuris kvietė kitus vyrus laikytis šios disciplinos.

O netrukus dar iš vieno: „Kuo daugiau pinigų leidi mylimai moteriai, tuo sėkmingesnis ir turtingesnis daraisi!“

Apie tai kalba ir daugelis senųjų tradicijų. O kodėl taip? Todėl, kad moteris – Klestėjimo Deivė, kuo laimingesnė ir labiau patenkinta ji bus, tuo sėkmingesnis darysis jos sutuoktinis. Iš to, kaip atrodo moteris, kaip ji apsirengusi, kaip kalba, galima daug suprasti apie jos vyrą…

Mylintis ir išmintingas vyras negaili dovanų ir komplimentų brangiai žmonai, juk jis žino, kad jei moteris juo nepatenkinta – sėkmę pasiekti jam bus labai sunku, tokia moters psichikos galia.

Tačiau kuo geriau jis rūpinsis ja, tuo gražiau ji žydės, tuo labiau prisipildys, tuo stiprės energetiškai, o tai reiškia, galės geromis mintimis apie vyrą pritraukti jam palankias aplinkybes, reikiamus ryšius, resursus, sėkmę ir pasiekimus…

Jei vyras nesiekia rūpintis savo moterimi, nesiekia prisiimti atsakomybės už šeimos aprūpinimą, nesiekia atriboti jos nuo darbo, gyvenime jam bus labai sunku, ir morališkai, ir materialiai…Bet kai tik jis prisiima vienintelio maitintojo ir lyderio vaidmenį, pradeda aprūpinti savo šeimą ir žmoną, kai jam pradeda sektis, sėkmė eina jo pėdomis!

Moteris – ne vyras, jai sunku tenkintis mažu…jai reikia komforto, jai reikia grožio, jai reikia naujų įspūdžių ir emocijų ir jei vyras sugeba jai tai duoti – laimingesnės, mylinčios ir dėkingesnės moters jis neras!

Na ir merginos, žinoma, neturi pamiršti, kad jos – mūzos, įkvėpėjos, ne reikalaujančios, o duodančios, ne laukiančios, o dovanojančios, viską priimančios, kantrios, ištikimos ir visada tikinčios savo kilniojo riterio jėga ir išmintimi!

You cannot copy content of this page