Laimė, padauginta iš 6: šešetukas iš Teksaso ūgtelėjo

Įsivaizduokite porą, kuri jau nebeteko vilties susilaukti vaikų, ir staiga žmona pasirodo esanti nėščia. Ir iškart 6 vaikais! Sunku tuo patikėti, tačiau ši istorija nutiko prieš kelis metus Loren Perkins ir jos vyrui Devidui.

Iš pradžių pora turėjo problemų su pastojimu, tačiau intrauterinės inseminacijos pagalba jų gyvenimas pasikeitė visiems laikams. Ši šeima iš Teksaso savo tinklaraštyje pasakoja apie tai, kas pas juos vyksta, kaip auga ir keičiasi jų vaikai.

Svajonės ir planai
Loren Perkins turėjo labai aiškų įsivaizdavimą apie tai, kokia turi būti jos šeima, kai ištekėjo už savo vyro Devido. Ji norėjo dviejų vaikų su 2-3 metų skirtumu, berniuko ir mergaitės. Tačiau realybėje viskas gavosi ne taip, kaip ji planavo.

Loren ir Devidas 18 mėnesių nesėkmingai bandė pastoti. Tada jie nusprendė kreiptis į vaisingumo specialistą. Tačiau toli gražu ne visi variantai, siūlomi gydytojo, pasirodė jiems tinkami. Jie nusprendė kuriam laikui atidėti sprendimo priėmimą ir su savo bažnyčia išvyko į misiją Nikaragvoje. Kelionės metu jie pasidalijo savo problemomis su grupės nariais, o paskui kažkas papasakojo šią istoriją tenykščiam pastoriui. Tačiau šioje situacijoje Perkinsai pasijuto nejaukiai. Kiek vėliau visa vietos bendruomenė kolektyviai meldėsi už juos.

Grįžę į Teksasą jie nusprendė išbandyti inseminaciją. Atliekant šią procedūrą, sperma patalpinama tiesiai į gimdą, kad padidintų spermatozoidų, pasiekiančių kiaušintakius, kiekį. Tokiu būdu tai ženkliai padidina apvaisinimo šansus. Intrauterinė inseminacija duoda tik 25% nėštumo tikimybę, todėl Loren nebuvo įsitikinusi sėkme. Ji buvo pasiruošusi peržiūrėti ir kitus variantus.

Teigiamas rezultatas
Po 2 savaičių laukimo Loren ir Devidas sužinojo apie nėštumą. Per pačią pirmą apžiūrą gydytojai pas Loren aptiko nenormaliai aukštą hormonų lygį. Aukštas HCG (žmogaus chorioninio gonadotropino) kiekis nėštumo metu gali rodyti nemažai problemų. Maža to, kad tai galėjo reikšti, jog gydytojai neteisingai apskaičiavo terminą, tai taipogi galėjo rodyti molinį nėštumą, kai vaisius nustoja vystytis. Tačiau didelis hormonų lygis taip pat gali rodyti daugiavaisį nėštumą.

Stulbinanti naujiena
Netrukus atėjo laikas ultragarso tyrimui, kur Perkisnsai pagaliau išsiaiškino, kiek vaikų laukiasi Loren. Tyrimai parodė, kad turi būti 6 vaikai.
Dėl ribotos erdvės gimdoje daktaras pasiūlė Loren ir Devidui nutraukti kai kurių vaisių vystymąsi, kad suteiktų šansą išgyventi kitiems. Tačiau Perkinsai atsisakė šio varianto, nepaisant to, jie suprato, kad 6 vaikų auklėjimas bus neįtikėtinai sunkus uždavinys. Laimei, giminaičiai ir draugai labai juos palaikė.

Naujos problemos
29 savaitę gydytojai pastebėjo, kad vienam iš vaikų ne viskas gerai. Be to, Loren spaudimas buvo pavojingai žemas. Ją iškart hospitalizavo. Gydytojai norėjo sukelti priešlaikinį gimdymą po kelių dienų. Tai buvo penktadienį vakare ir gydytojai tikėjosi padaryti taip, kad ji pagimdytų kitą pirmadienį, kai jie turės pakankamai personalo procedūrai. Laimė, Loren liko pakankamai laiko sulaukti 30 nėštumo savaitės, kaip norėjo jos gydytojas.

Gimimo diena
2012 balandžio 23 šešetukas atėjo į pasaulį cezario pjūvio pagalba. 6 medicinos slaugytojos išsirikiavo į eilę, kad pristatytų kiekvieną vaiką į intensyvios terapijos skyrių iškart po gimimo.

Nepaisant to, kad Loren negalėjo iškart palaikyti kurio nors iš jų, seselės vežė kiekvieną vaiką pro Loren ir Devidą iš operacinės, ir Loren galėjo paliesti mažyčius jų pirštukus.

Loren gimė 3 berniukai ir 3 mergaitės, visi jie svėrė nuo 450 iki 900 gramų. Tėvai pavadino juos Endriu Noa, Bendžaminu Liuku, Kerolain Greis, Lija Mišele, Elison Keit ir Levi Tomas.

Gyvenimas namie
Praėjo šiek tiek daugiau nei mėnuo, kai pirmieji du vaikai, Bendžaminas ir Kerolain, galėjo atsidurti namuose. Loren ir Devidas neblogai susitvarkė su dviem vaikais. Kiti keturi dar liko ligoninėje.

Lijai Mišelei buvo aptiktos naujos sveikatos problemos: gydytojai rado jos smegenyse cistų. MRT parodė, kad šie dariniai užima smegenų audinio vietą. Tai galėjo negatyviai paveikti ilgalaikių įgūdžių vystymąsi, regą, klausą ir kalbą. Kelių mėnesių bėgyje vaikus paeiliui išleisdavo namo. Ilgiausiai ligoninėje išbuvo Lija.

Endriu Noa
Jis atėjo į pasaulį pirmas. Jau 4 mėnesių jis galėjo sužavėti kiekvieną savo šypsena. Šio amžiaus jis buvo labai emocingas ir akimirksniu džiaugsmą galėjo pakeisti verksmas.

Šešerių jis tapo didelis nepasėda ir dažnai patekdavo į nemalonumus. Tačiau jis labai bendraujantis ir mėgsta paplepėti. Beveik kasdien sako savo mamai, kad ji geriausia. Dabar jis aukščiausias iš visų vaikų.

Bendžaminas Liukas
4 mėnesių jis buvo kresnas, svėrė 5 kg 600 g. Žmonės nenustojo žavėtis putliais jo skruostukais. Maitinimo metu jis mėgo varžytis su Endriu. Be to, jis nemėgo, kai jį dėdavo ant pilvo, todėl blogiau už visus kėlė galvą ir šliaužiojo.

Šešerių Benas vis dar buvo žavus vaikas ir mėgo vadintis Beny Boy. Jis tapo labai užsispyręs ir valdingas. Kiti broliai ir sesės klauso jo. Jis sako, kad užaugęs nieko nenorės daryti.

Kerolain Greis
Kai jai buvo 4 mėnesiai, ji kažkodėl labai negatyviai žvelgė į savo tėvą. Ji buvo labai grakšti, tačiau turėjo stiprius plaučius. Kerolain beveik visada nustodavo verkti, kai jai skirdavo nors truputį dėmesio.

Po 6 metų ji tapo padauža, nepaisant jos meilės rožinei spalvai. Nereikėjo nė bandyti priversti ją pakeisti šukuoseną ar nešioti suknelę. Ji labai mėgsta leisti laiką dviese su mama ir padėti jai. Mėgstamiausi jos užsiėmimai yra skaitymas ir spalvinimas. Loren pastebėjo, kad Kerolain charakteris sunkus ir užsispyręs, kas, kitų artimų giminaičių manymu, jai atiteko iš pačios Loren.

Lija Mišelė
Būdama 4 mėnesių, mergaitė vis dar gulėjo intensyvios terapijos skyriuje ir Devidas dažnai užeidavo pakeliui iš darbo, kad ją pamatytų. Šiame amžiuje ji dar nesišypsojo, tačiau jau pradėjo žiūrėti į akis.

6 metų Lija Mišelė tapo vienu laimingiausių žmonių, kuriuos Loren kada nors pažinojo. Mergaitė labai mėgsta muziką. Dėl ligos ji mokosi kitoje mokykloje, atskirai nuo brolių ir sesių, ir yra reguliariai gydoma.

Elison Keit
Dėl problemų su maitinimu ją namo parvežė paskutinę. 4 mėnesių ji pradėjo valgyti žymiai geriau, tačiau vis tiek ne taip greit ir ne taip daug, kaip jos broliai ir sesės. Elison šypsojosi daugiau už visus ir nuolat judėjo.

Kai jai sukako šešeri, Loren ją pavadino „grupės mama“. Ji žino, ką reikia daryti ir iš visų jėgų prižiūri kitus vaikus, kad jie viską darytų taip, kaip reikia.

Elison Keit drovi, tačiau neįtikėtina perfekcionistė, o iš visų seserų ji pati tikriausia mergaitė.

Levi Tomas
4 mėnesių jis buvo mažiausias iš visų vaikų. Svėrė mažiau nei 4 kg. Iš dalies tai buvo susiję su virškinimo problemomis, tačiau gydytojai išrašė vaistų, kurie padėjo jam geriau valgyti ir miegoti. Iš visų vaikų šiame amžiuje jis demonstravo daugiausia veido išraiškų.

Šešerių jis pradėjo demonstruoti savo nepriklausomybę. Mokykloje susidraugavo su vaiku, su kuriuo daugiau niekas nenorėjo žaisti. Jis labai mėgsta mokytis ir užduoda daug klausimų. Neblogai piešia ir jo labai gražus braižas.

You cannot copy content of this page