Vadovybė nepastebėjo, kad gamyklos darbuotojas 10 metų darbe nieko neveikė

Žinių mainų servisas Quora uždavė naudotojams įdomų klausimą: „Jūs kada nors turėjote darbą, kuriame jūs nieko neveikėte, bet apie tai niekas nežinojo?“ Daugelis naudotojų pasidalijo savo istorijomis, bet 75 m buvusio gamyklos darbuotojo istorija pranoko visas likusias.

Naudotojas Shayne Wyatt pasidalijo įdomia istorija apie savo kolegą Bobą. Kadaise Wyatt dirbo metalurgijos kompanijoje ir tas pats Bobas buvo paprastas vaikinas su bloknotu ir tušinuku, kuris nuolat buvo sandėlyje, tikrindamas etiketes, dėžes, stelažus. Jis sportavo, gerai sutarė su visais darbuotojais ir bosais – buvo tiesiog geras vaikinas.

„Bobas dirbo kompanijoje 15 metų tuo metu, ir jūs turite suprasti – tai buvo didelė plieno liejimo gamykla su pora tūkstančių darbuotojų. Viename susirinkime buvo nutarta išrinkti darbuotoją, kuris prižiūrėtų skyrių, kuriame gamina vinis ir varžtus. Jie laužė galvas, pas ką užteks smegenų susidoroti su tuo. Vienas vadovų paklausė: „Kodėl gi ne Bobas?“

Visi iškart sutiko, kad Bobas geriausiai tiks šiam darbui. Sekantis vadovo klausimas buvo: „Gerai, o kuriam iš jūsų jis dirba?“Ir niekas nepasakė nė žodžio – visi tik žiūrėjo vienas į kitą. „Na gerai, turi gi jis kažkam dirbti,- pasakė vadovas, bet atsakymo vis nebuvo. – „Galbūt jis dirba vienam iš biuro vadybininkų?“Galiausiai Bobo istoriją pakėlė iš archyvo.

Jis išdirbo gamykloje daugiau nei 15 metų, kas savaitę gaudamas algą. Pirmuosius 5 metus jis dirbo skyriuje, kuris paskui buvo uždarytas, o darbuotojai perkelti į kitus skyrius – išskyrus Bobą. Jis lyg pasimetė, ir liko ten pat be jokio vadovavimo…Niekas nekreipė į jį dėmesio, o Bobas laukė, ar jis ir toliau gaus pinigus. Gavęs eilinę algą, jis nusprendė likti šiose pareigose kol kas nors pamatys klaidą…

10 metų bėgyje gudruolis Bobas stabiliai gaudavo savo algą, faktiškai nieko nedarydamas darbe.
„Kai ši informacija išplaukė, ji pasiekė net kompanijos prezidentą, kuris tik pasijuokė iš visos šios situacijos. Bobą atleido, bet personalo skyriaus darbuotojai pasiūlė skirti jam gerą išeitinę kompensaciją – galų gale, jis buvo oficialiu darbuotoju 15 metų, ir jo kaltės čia nėra. Vadovybė turėjo viską pastebėti pačioje pradžioje“.

„Dabar man 75 metai, ir tai nutiko, kai aš buvau jaunas vaikinas. Aš beveik pamiršau apie visa tai, kol neperskaičiau šio klausimo, ir negalėjau sulaikyti šypsenos prisiminęs šią kvailą ir juokingą situaciją su Bobu. Ačiū už prisiminimus,“-parašė Shayne Wyatt tinklapyje, surinkęs daugybę juokingų kitų naudotojų komentarų.

You cannot copy content of this page