Ligoninėje susipažinau su 70-ies metų moterimi. Jis neturi vaikų. Tarp kitko, ji negimdė jų sąmoningai. Aš sužinojau, ar ji nesigaili…

Noriu su jumis pasidalinti savo įdomia pažintimi. Aš sėdėjau eilėje pas dermatologą poliklinikoje. Ir įsikalbėjau su gana įdomia moterimi. Jai dabar 70 metų. Ji atrodė labai prisižiūrėjusi ir gaivi.

Ji sąmoningai nusprendė daryti karjerą ir gyventi pilnai dėl savęs. Pirmąkart ištekėjo 20 metų. Vyras jos vaikų neprašė iki 30-ies. Paskui, kai jis užvedė kalbą apie vaikus, ji išsiskyrė su juo.

Aleksandra, toks moters vardas, spėjo padaryti karjerą, apvažinėti visą pasaulį, apsirengti Prancūzijos butikuose. Kai jai buvo 60 metų, jos antras vyras išėjo iš gyvenimo. Ir ji liko viena.

Dabar ji lanko dainų ir šokių būrelį, užsiima šiaurietišku ėjimu. Aktyviai prižiūri savo sveikatą.

Aš jos paklausiau:

– O jūs vis dėlto nesigailite, kad nepagimdėte vaiko. Dabar jūs nebūtumėte vieniša senatvėje?

– Žinai, brangute, ne, nesigailiu. Visos mano draugės yra motinos. Ir žinai ką? Jos dabar vienišos. Bet, skirtingai nuo jų, aš bent jau galiu pasisamdyti sau žmogų, kuris man atneš produktų ir stiklinę vandens, kai aš sergu. O jomis net tikri vaikai nepasirūpins.

Mane jos atsakymas privertė susimąstyti…
O ką jūs manote apie tai?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page