Kokie pokyčiai vyksta organizme, kai jūs valgote persimonus?

Stiprus imunitetas
Verta prisiminti ir stebuklingai veikiančias persimono savybes.
Persimoną galima drąsiai naudoti kaip priemonę nuo daugelio susirgimų. Viskas dėl to, kad ši uoga turi didelį kiekį vitamino C, įtakojančio viso organizmo darbą. O jame esanti vitamino C, beta-karotino ir kalio kombinacija buvo pripažinta „auksine sudėtimi“ imuninių ląstelių susidarymui.

Senėjimo sulėtinimas
Persimono vaisiuose yra didžiulis kiekis antioksidantų – katechinų, kurie apsaugo organizmo ląsteles nuo irimo. Įdomu, kad daug katechinų turi žalioji ir baltoji arbata. Kas liečia juos persimonuose, tai būtent antioksidantai atsako už uogos klampumą ir burną sutraukiantį skonį, kas apsaugo dantenas. Ir neverta lupti vaisių odelės, juk ji – atsijauninimo šaltinis.

Virškinimo gerinimas
Gero žarnyno darbo garantas – pakankamas maistinių skaidulų vartojimas. Ir šiuo klausimu persimonas yra neginčijamas rekordininkas. 100 gramų produkto tenka daugiau nei 10% maistinių skaidulų paros normos. Taipogi metabolizmas gerėja folio rūgšties ir vitamino B6 pagalba.

Regėjimo gerinimas
Ir nors vitaminai C ir B garsėja savo efektyvumu, daugiausia persimonuose vitamino A. Karotino kiekis toks didžiulis, kad jo dėka vaisiaus odelė gavo ryškiai oranžinį atspalvį.

Pagalba nuo tinimo
Persimonas yra gamtinis diuretikas, o tai reiškia, gelbsti nuo patinimų. Uogos minkštimas lengvai išvaiko organizme užsistovėjusius skysčius, o kalis neleidžia naudingiems vitaminams ir medžiagoms išeiti kartu su vandeniu.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page