Tėvai negalėjo suprasti, kodėl žolė ant jų sūnaus kapo lieka žalia. Bet greitai sužinojo tiesą…

Kartais net mažiausias poelgis gali labai padėti.

36 metų Džozefas, JAV armijos karinių oro pajėgų veteranas, žuvo baisioje automobilio avarijoje. Jo nepaguodžiami tėvai Reičel ir Reimondas Vilasensorai labai dažnai ateidavo prie jo kapo ir staiga pastebėjo vieną labai keistą dalyką: net kai dėl svilinančios saulės išdžiūdavo viskas aplink, žolė ant jų sūnaus kapo visada likdavo žalia.

Ši keistenybė stebino ir tuo pačiu baugino pagyvenusius žmones. Jie stengėsi kuo dažniau eiti į kapines, kad sužinotų, kas gi taip rūpestingai prižiūri Džozefo kapą. Ir štai vieno tokių vizitų metu jie pamatė žmogų, kuris laistė žolyną būtent ant jų sūnaus kapo. Taip jie susipažino.

Paaiškėjo, kad 86 metų vyriškis, vardu Džeikas Reislingas, neteko savo žmonos. Jis ateina pas ją su jos mėgstamomis gėlėmis ir kruopščiai prižiūri kapą. Vieną kartą,kai Džeikas kaip visada triūsė prie žmonos kapo, jis pamatė jauną moterį, kuri graudžiai verkė. Jis nusprendė prieiti ir paguosti ją.

Tai buvo tikra Džozefo sesuo, kuri papasakojo Džeikui apie savo brolį. Tada vyras tvirtai nusprendė, kad prižiūrės žuvusio kareivio kapą atsidėkodamas už jo tarnybą.

Reičel ir Reimondas buvo apstulbę, kaip nepažįstamas žmogus gali įsigilinti į svetimą nelaimę, todėl jie nusprendė pasidalinti šia istorija su visais.

Motinos, praradusios savo vaiką, širdis nepaguodžiama. Bet rūpestis ir nuoširdus žmonių dalyvavimas gali truputį atbukinti netekties skausmą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page