Mama suomė, tėtis – afrikietis: šios poros dukra užkariavo internetą pasakišku grožiu

Dar viena puiki istorija apie skirtingų rasių šeimą, kuriems gimė nepaprasto grožio vaikas.

Žinoma, iki šiol egzistuoja nuostatos, kad skirtingų rasių žmonėms neverta kurti santuokos, laimei, palaipsniui tai grimzta į praeitį. Juk koks skirtumas, kokia odos spalva ar akių forma, jei žmonės laimingi ir myli vienas kitą?

Šios mažylės mama gimusi Suomijoje, o tėtis – afroamerikietis. Ir pažiūrėkite, kokia gražuolė, vardu Aila, jiems gimė.

Iš mamoms mergaitė paveldėjo šviesius plaukus ir žydras akis, o iš tėčio – tamsią odą ir garbanėles. Neįprasta mergaitė beveik nuo gimimo tapo populiari.

Be to, kad Aila graži, ji auga protinga ir ne pagal metus išsivysčiusi. Jai vos 5,5 m, bet jos diena sudėliota pagal valandas. Mergaitė užsiima baletu, gimnastika ir jau mokosi kelių užsienio kalbų.

Dabar daugelis žinomų prekinių ženklų prašo tėvų leidimo jų dukrai dalyvauti filmavimuose ir pasiruošę mokėti už tai didelius honorarus. Bet mama ir tėtis atsisako ir laikosi nuomonės, kad populiarumas ir žvaigždžių gyvenimas yra ne tai, ko dabar reikia jų mažai mergaitei.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page