Siamo dvyniai pirmąkart pamatė vienas kitą po to, kai juos atskyrė

Seserys Ervina ir Prefina Bangalo gimė 2018 m birželį Centrinėje Afrikos respublikoje. Ir pasirodė, kad jos atėjo į pasaulį suaugusios pakaušiais. Neurochirurgai, atlikdami apžiūrą, aptiko retą patologijos formą, dėl kurios kai kurios svarbios galvos smegenų kraujagyslės mergaitėms pasirodė bendros.

Ligoninės vadovybė pasistengė naujagimes išsiųsti į Vatikano vaikų ligoninę, kad gautų kvalifikuotą konsultaciją apie atskyrimo galimybes.

Ligoninėje mergaitėms atliko kelias operacijas, kurių tikslas buvo naujos kraujotakos sukūrimas. Paskutinė operacija truko 18 val, joje dirbo 30 medicinos darbuotojų brigada. Ir laimei, ji baigėsi sėkmingai. Atliktas MRT patvirtino – abiejų mergaičių smegenys nepažeistos.

Tai pirma sėkminga tokio tipo operacija. Ir gydytojų prognozės labai optimistiškos. Jie tvirtina, kad po reabilitacijos kurso mergaitės galės gyventi pilnavertį gyvenimą.

Mergaičių mama Ermina neturi išsilavinimo, bet labai tikisi, kad mergaitės galės jį gauti ir galbūt irgi taps gydytojomis, kurios gelbės žmonėms gyvybes.

You cannot copy content of this page