Man 50 metų. Buvau pasimatyme su vienmete ir su 20 metų jaunesne moterimi. Ir dabar nežinau, ar verta tęsti toliau

Mano vardas Andrius, man 50 metų, už nugaros 3 santuokos, iš kiekvienos po vaiką, taip išėjo, keliai išsiskyrė, tačiau su visomis likau geruose santykiuose. Su dukromis pastoviai matausi, padedu materialiai.

Gyvenu vienas ilgą laiką, mane viskas tenkina, su viskuo susitvarkau vienas, pats ėmiau pastebėti, kad noriu moteriškos meilės ir švelnumo ir kad vakarais būtų galima apkabinus merginą pažiūrėti filmą ant sofos.

Mano artimi draugai nuolat užveda kalbą, kad man laikas apsigyventi su moterimi, paprasčiau su buitimi, visada bus naminio maisto, namai sutvarkyti ir t.t.

Užsiregistravau pažinčių svetainėje, nusprendžiau nueiti į pasimatymus su keliomis merginomis.

Pasirinkau dvi merginas, pakviečiau į pasimatymą, jos sutiko. Vienai buvo 50 metų kaip ir man, o kitai 30. Planavau su jomis nedidelį pasivaikščiojimą, o paskui vakarienę restorane.

Pirmoji buvo Margarita, 50 metų. Ji atrodė puikiai, geras makiažas, šukuosena, stilingai apsirengusi, iškart atkreipia dėmesį į save. Man patiko laiminga jos šypsena ir gražios akys, net sekundę pagalvojau, kad tai likimas.

Pradėjome bendrauti ir ėmiau pastebėti, kad ji pradėjo man aiškinti, nurodinėti, ką man daryti. Ji sakė, kad man reikia užsiimti sveikata, teisingai maitintis, gydytis dantis ir netgi davė klinikos adresą.

Tai buvo siaubinga, man nereikia moters, kuri man vadovaus, aš ne jos sūnelis. Kai paklausiau apie jos pomėgius, ji numojo ir pasakė, kad jų neturi, kadangi visą laiką užsiėmusi anūkais, vaikais arba sodu.

Tokia moteris man tikrai netinka, gyventi su ja – pragaras. Tą vakarą bendravimą su ja aš baigiau.

Sekančią dieną nuėjau į pasimatymą su Veronika, ji jaunesnė už mane 20 metų, seniai neteko bendrauti su tokiomis merginomis, tačiau jei ji sutiko, dėtis nėra kur, reikia eiti.

Po pasimatymo su Margarita ypatingų vilčių į Veroniką nedėjau, mano nuotaika buvo nelabai.
Praėjus mūsų pasimatymo pusvalandžiui, mes radome bendrą kalbą, buvo labai lengva bendrauti. Ji labai graži ir miela mergina, matosi, mėgsta pakoketuoti, į ją galima žiūrėti be galo.

Mes su ja nuėjome į restoraną, ten ji toliau pasakojo apie savo gyvenimą ir parodė kelias fotografijas iš atostogų, kuriose pastebėjau vestuvinį žiedą.

Paklausiau apie tai, pasirodė, kad ji ištekėjusi, turi du vaikus, į pasimatymą su manimi ėjo todėl, kad vyras nekreipia į ją dėmesio,nesimeilina, nesako komplimentų. Iš manęs ji norėjo gauti tą trūkstamą reikalingumo pojūtį ir pasitikėjimą savo grožiu.

Žinoma, aš buvau nusiminęs dėl tokios įvykių eigos, todėl nutraukiau bendravimą su ja, nesinorėjo dalintis moters su niekuo. Nežinau, ką daryti toliau, ar verta dar eiti į pasimatymus?

Atrodo, kad pažinčių svetainėse sėdi tik pasipūtusios merginos arba ištekėjusios.

You cannot copy content of this page