Mano dukra susitikinėja su vedusiu vyru. Kaip įtikinti ją, kad meilužės vaidmuo gėdingas?

Aš turiu 25 metų dukterį. Visada maniau, kad ji pas mane labai apdairi ir protinga. Tačiau visai neseniai aš sužinojau tai, kas dabar man neduoda ramybės. Pasirodo, mano dukra susitikinėja su vedusiu vyru.

Aš pamačiau, kad mano dukrą paveža kažkoks automobilis po darbo. Vienas ir tas pats. Žinoma, iškart supratau, kad kalba eina apie asmeninius santykius. Tada labai apsidžiaugiau. Man norėjosi, kad mano mergaitė būtų laiminga asmeniniame gyvenime.

Ir štai pagaliau ji sutiko žmogų. Galiu pasakyti, kad dukra visada buvo labai rimta, kas liečia asmeninius santykius. Niekada nesuteikė dingsties jaudintis dėl jos, laiku grįždavo namo. Žodžiu, ji kukli ir padori mergaitė. Aš žinojau, kad ja galiu visada pasitikėti ir ji manęs neapgaus.

O pastaruoju metu dukra buvo vieniša, ji įsidarbino ir užsiėmė karjera. Aš jau buvau bepradedanti nerimauti dėl jos. Maniau , kad dėl tokio uolumo darbe jai neužteks laiko jaunuoliams.

Ir štai aš pastebėjau, kad asmeniniame dukters gyvenime viskas gerai. Iš pradžių aš nusprendžiau, kad nieko jos neklausinėsiu. Tegu viskas eina savo vaga, neverta skubinti įvykių, taip aš galvojau. Praėjo kiek laiko, artinosi dukters gimtadienis. Aš nusprendžiau pasikalbėti apie jaunuolį.

Paklausiau, ar ji nenori pasikviesti jo pas mus į šventę. Maniau, tai puiki priežastis susipažinti. Tik štai jos atsakymas tapo man katastrofa. Ji nieko neslėpė ir pasakė man, kad jos išrinktasis – vedęs. Jis turi šeimą, todėl negalės ateiti. Tai tiesiog kažkoks košmaras! Aš nežinojau kaip reaguoti Ką sakyti? Man dingo visa nuotaika nuo jos žodžių, garbės žodis! Aš to paprasčiausiai nesitikėjau!

Dabar aš nežinau, ką ir galvoti. Žinoma, aš bandžiau pasikalbėti su dukra. Man norėjosi išsiaiškinti šią situaciją. Kaip prasidėjo šie santykiai? Kodėl būtent su šiuo vyru? Bet visos mano pastangos buvo bevaisės. Ji nenori manęs klausyti. Tvirtina, kad laiminga su šiuo vyru ir nesiruošia skirtis. O tas faktas, kad jis ne laisvas, absoliučiai jos nejaudina. Ir ji sąmoningai žengė į šiuos santykius.

Ką man daryti? Ką daryti su dukra? Negi tarp milijonų kitų ji nusprendė išsirinkti būtent vedusį? Kaip jis išvis galėjo tai leisti? Aš visada laikiau ją pavyzdinga mergina, o čia – meilužės vaidmuo!

O kaip ji mato savo ateitį – visą gyvenimą slėpsis ir susitikinės slapta? Taikstysis su tokia padėtimi? Negi mano dukra nori tokio likimo? Man net pagalvoti baisu, kas bus, kai sužinos jo žmona. Aš net turėjau minčių pasikalbėti su tuo vyru, bet ar nepadarysiu aš blogiau?

You cannot copy content of this page