Mano močiutė niekada nebijojo senatvės. Ko mane išmokė vienas pokalbis su ja

Yra moterų, žiūrint į kurias nepavyksta atspėti jų amžiaus. Kažkas jose ypatingai užkabina. Kažkas, kas išmuša iš vėžių ir tuo pačiu traukia dėmesį.

„Kaip jos tai daro?“ – tik toks klausimas kyla galvoje, žiūrint į moterį metuose, kuri ne tik neprarado žavesio, o perkėlė jį į naują lygmenį.

Laimei, aš žinau atsakymą ir noriu pasidalinti jaunystės paslaptimis su jumis.

Mano močiutė – būtent tokia moteris. Pamenu, dar vaikystėje pastebėdavau, kaip ji išsiskiria kitų moterų fone. Visada natūrali, besišypsanti, jokių madingų drabužių ar ryškaus makiažo – o dėmesį traukia.

Močiutė prižiūrėdavo anūkus, pasitikdavo mus po mokyklos, ruošdavo vakarienę, kai tėvai užtrukdavo darbe. Ji spėdavo skirti laiko ir savo namams – viena santuoka per visą gyvenimą, geri santykiai su artimaisiais, jaukūs tvarkingi namai ir visada naujas receptas šventiniams pietums.

Kaip ji viską spėdavo? Ir su tokiu krūviu sugebėjo sustabdyti senatvę bei neprarasti moteriškumo grožio?

4 jaunystės paslaptys iš moters, kuri patikrino jas ant savęs

Prisimink save
– Niekada nepamiršdavau savęs,- pasakė ji. – Juk be meilės sau nėra kuo mylėti aplinkinių.

„Kiekvieną dieną būtina rūpintis savimi. Mes juk suprantame, kad išsikrovusiai baterijai reikia įkrovimo, o kaip gi mes?“

Močiutė pasakė, kad namie turi masažuoklį ir kas benutiktų, ji ras laiko atpalaiduojančiam masažui. Geriausia skirti sau laiko vienumoje: išjungti televizorių ir paprasčiausiai atsikvėpti nuo šurmulio.

20-30 minučių pilnai pakanka vidinėms jėgoms atstatyti.
„Nusišypsok savo atspindžiui veidrodyje ir keliauk džiuginti pasaulio!“ – toks šūkis geriausiai nuteikia dienai.

Laiko sau atsiras visada – ir jis gyvybiškai būtinas mūsų grožiui bei sveikatai.

Rinkis mitybą
Dar nuo vaikystės bet kokius gazuotus gėrimus ir įvairiaspalvius saldumynus močiutė vadino „chemija“. Paprasta ir suprantama.
Jei nori būti sveikas, kam valgyti chemiją?

Užkandžiui močiutė visada rinkosi natūralius produktus. Vaisių, uogų ir medaus visada buvo namuose.

Žiemai ji gamina ruošinius – šaldo uogas ir daro natūralų džemą. Šiems tikslams padovanojome jai šaldiklį ir jis visada pripildytas! Šaldyti žalumynai, avietės, mėlynės, šaltalankiai ir bruknės – vitaminai bet kokiam metų laikui.

Susirask du hobius
Močiutė papasakojo, kad dar jaunystėje suprato du dalykus: reikia rasti tai, kas palaikys susidomėjimą ir rasti savo naudingą veiklą.

Kai rasi tai, kas tave traukia, būtinai spindėsi. Logiškas sprendimas išsaugoti smalsumą, jei norite pratęsti jaunystę ir atitolinti senatvę.

Atmink, ko vertas tavo gyvenimas
Močiutė niekada nepripažino pavydo ir skundų. Gyvenk, duok ir gauk, rūpinkis ir koncentruokis ties svarbiais savo šeimai reikalais – štai kuo jis pripildytas.

Kad svetimas gyvenimas tavęs neskaudintų – gyvenk pats.

Šis gyvenimiškas principas pastebimas visur. Močiutė visada maloni kaimynams, ji nuoširdžiai domisi jų naujienomis ir sveikata. Pasiruošusi atsiliepti ir padėti, pasikalbėti ir išklausyti.

Charakterio gyvumas, atvirumas ir optimizmas atsispindi charakteryje, išvaizdoje ir elgesio manierose.
Žmonės mato žmogų pakelta galva, pilną jėgų ir su šypsena veide. Žmogų, kuris atsiliepia į kitų prašymus, tačiau nieko nedaro iš paskutinių jėgų.

Atrodytų, tokie paprasti atsakymai, tačiau juose tiek daug prasmės. Jaunystė tai mažiausiai apie išvaizdą ir kosmetologiją. Ji labiau apie tai, ką mes spinduliuojame ir ką jaučia žmonės, žiūrėdami į žmogų ir kalbėdamiesi su juo.

You cannot copy content of this page