Norite sužinoti, kodėl karalienė Elžbieta po namus vaikšto su rankine?

Nepakeičiamas ir neatsiejamas Anglijos karalienės Elžbietos atributas – rankinukas.
Didžiosios Britanijos valdovė renkasi žymaus britų prekės ženklo „Launer“ aksesuarus ir turi dviejų šimtų skirtingų modelių kolekciją.

Bet kas yra rankinuke ir kodėl karalienė nesiskiria su juo net namuose?

Filas Damperis, kuris daugiau nei 30 metų buvo karališkosios šeimos reporteris ir sukūrė kūrinį „Kas yra karalienės rankinėje ir kitos karališkosios šeimos paslaptys“, papasakojo, kad asmeniškai nebuvo pažvelgęs į aksesuaro vidų, tačiau gavo informaciją iš patikimų šaltinių – Elžbietos aplinkos.

Nedideliame karališkajame rankinuke nėra raktų, telefono ir piniginės. Užtai ten daugybė kitų naudingų daiktų.

Tai standartinis kosmetikos rinkinys, įskaitant raudoną lūpdažį, kuriuo Elžbieta dažnai pataiso makiažą, net nepasitraukdama „į damų kambarį“.

O sudėtos kosmetikos priemonės į nedidelę metalinę kosmetinę, dovanotą velionio sutuoktinio princo Filipo vestuvių dieną. Taip pat Elžbieta turi ir veidrodį.

Rankinuke visada yra rašalinis parkeris, kadangi šiuolaikinių tušinukų naudojimą karalienė laiko žeminančiu. Elžbieta II visada turi kryžiažodį, kad „užmuštų laiką“, kai to reikia.

Moteris deda į rankinuką dvi poras akinių: regėjimo korekcijai ir apsaugai nuo saulės. O masiniuose renginiuose ji dažnai naudoja binoklį, kurį irgi visada pasiima su savimi.

Rankinėje yra ir atminimo daikčiukų. Tai princo Endriu, grįžtančio iš Folklendo karo ir laikančio burnoje rožės žiedą, nuotrauka. Taip pat rankinuke guli įvairūs talismanai, dovanoti Elžbietos vaikų, pavyzdžiui, arklių ir kitų gyvūnų figūrėlės.

Dar rankinuke galima aptikti dienoraštį, sulenkiamą peiliuką, kabliuką rankinukui pakabinti ant stalo, mėtinių ledinukų, servetėlių, miniatiūrinį fotoaparatą, adresų knygą, skanėstų mylimam korgių veislės šuniui, o taip pat 5 ar 10 svarų sterlingų kupiūras aukoms bažnyčioje.

Kodėl karalienė nesiskiria su aksesuaru net namuose? Rankinuku Elžbieta II duoda slaptus ženklus savo padėjėjams.

Jeigu daiktas padėtas ant stalo, tai artimiausiu metu valdovė nori išeiti.

Jei karalienė perima rankinuką iš rankos į ranką, tai pokalbis pabodo ir moterį reikėtų išvesti.

O jei aksesuaras pastatytas ant grindų, tai pokalbis ypač nemalonus ir padėjėjai turi nutraukti susitikimą dėl bet kokios dingsties.

Taip pat daiktas sufleruoja kryptis, kuriomis Elžbieta ruošiasi judėti.

O jūs žinojote šias karališkojo rankinuko paslaptis?

You cannot copy content of this page