Mano sūnus susipažino su būsima uošve ir nusprendė atšaukti vestuves, nepatiko jam sužadėtinės šeima. Sūnaus istorija…

Šiandien noriu pasidalinti istorija, kuri nutiko mano sūnui. Jis turėjo netrukus vesti, todėl nuėjo susipažinti su sužadėtinės motina. Tačiau grįžęs namo jis pranešė, kad vestuvių nebus ir šio sprendimo priežastimi tapo būsima uošvė.

Pauliaus ir Vitalijos santykiai truko pusantrų metų. Aš buvau pažįstama su jo mergina, bet tik iš tolo, o sūnus su Vitalijos mama išvis nebuvo pažįstamas.

Ir štai neseniai Paulius pasiūlė Vitalijai tekėti už jo. Mes su vyru labai džiaugėmės dėl sūnaus. Jaunuoliai nusprendė vestuves švęsti pavasarį, bet paskui kažkas pasisuko ne taip ir jaunuoliai atsiėmė pareiškimus.

O priežastis paprasta. Kai sūnus susipažino su sužadėtinės tėvais, jau ant slenksčio jos mama pasakė, kad „būsimasis jos žentas pernelyg nupiepęs. Kaip tu mano dukrelę ant rankų nešiosi?“

Sūnui mes įskiepijome geras manieras, todėl jis į tai nieko neatsakė. Jie atsisėdo prie padengto stalo ir tuomet Vitalija pranešė, kad jie susižadėjo, parodžiusi žiedą.

Taip pat jaunuoliai tėvams pasakė, kad nenori iškilmių, o tik susirašyti ir viskas.

Todėl sužadėtinės mama paklausė: „Pauliau, o tu negali normaliai iškelti vestuvių?

Tavo tėvai nenori padėti pinigais? Ar jūs neturite?“

Visą vakarą mano sūnui teko išsisukinėti nuo nepatogių klausimų ir nekorektiškų užuominų. Kai sūnus ruošėsi išeiti, Vitalijos mama pasakė, kad džiaugiasi, jog dukra pagaliau išteka, juk visi ankstesni gerbėjai buvo nerimti ir tuoktis nė vienas nesiūlė.

Sūnus grįžo namo liūdnas. Papasakojo mums viską, kaip viskas praėjo ir nusprendė, kad tokių giminaičių jam nereikia, jam nepatiko Vitalijos šeima.

Ryte jis paskambino sužadėtinei ir paprašė jos ateiti, tada pasakė, kad vestuvių nebus ir jiems reikia skirtis. Vitalija sukėlė isteriją ir pasakė, kad jis toks pat kaip ir visi ir paprasčiausiai bijo atsakomybės. O sūnus nemanė, kad kai renkiesi žmoną, tai komplekte būna ir jos giminė.

You cannot copy content of this page