Vyras pastoviai bendrauja su buvusia žmona. Aš tiesiog negaliu nepasidalinti savo istorija…

Aš tiesiog negaliu nepasidalinti savo istorija, kadangi ji, mano manymu, ne visai įprasta. Esmė tame, kad mano vyras pastoviai bendrauja su buvusia žmona. Jie turi bendrą vaiką, dukra pirmokė. Išsiskyrę jie jau 4 metus, mes susituokę vos metus.

Iki tol Paulius irgi su jomis bendravo, lankė dukrą per išeigines, kai mes susituokėme, atsivesdavo ją ir pas mus. Man visa tai buvo nelabai malonu, kadangi mes irgi planuojame vaikus ir aš bijau, kad jis juos mylės mažiau. Jis labai prisirišęs prie dukters, o dar jį pastoviai kamuoja kaltės jausmas prieš ją.

Į pirmą klasę jie dukrą vedė kartu. Iš šalies žiūrint, tikra laiminga šeima. Paskui nuolatinis bendravimas telefonu su buvusia žmona, ar Joana jau įprato mokykloje, kaip mokosi, kaip mokytoja atsiliepia apie ją.

Vyras vaikšto į mokyklos susirinkimus, paskui iškart skambina žmonai ir atsiskaito, kas ten vyko. Mergaitė dar lanko šokius ir Paulius dažnai veža ją į užsiėmimus, o jei ją paima ir veža namo, tai visada grįžta vėlai. Į mano klausimus atsako, kad paprasčiausiai bendravo su dukra, su žmona aptarė jos pasiekimus.

Vyras mato, kad man visa tai nepatinka, bet visada ramina, kad jų daugiau niekas nesieja, išskyrus vaiką, ir kadangi mes kol kas neturime savo vaikų, jis gali daugiau dėmesio skirti dukrai. Bet mane taipogi neramina, kad, be alimentų, jis apmoka visas dukros išlaidas.

Man kyla klausimas, ką tada veikia jo žmona ir jei jis toks blogas vyras, tada kodėl ji leidžia su juo tiek laiko? Jaučiuosi nereikalinga.

Man atrodo, kad jiems vėl gera kartu ir jo buvusi žmona tik laukia patogaus momento, kad jį susigrąžintų.

Aš pati jau nusprendžiau pasikalbėti su vyru atvirai, pasakyti, kad nenoriu jiems trukdyti, bet ir nenoriu, kad mane apgaudinėtų, tačiau prieš kelias dienas sužinojau esanti nėščia. Nežinau, ką daryti. Vyrui kol kas nesakiau. Suprantu, kad išeiti jau per vėlu, bet ir kentėti visa tai toliau nesiruošiu.

You cannot copy content of this page