Mergina dirbo oficiante buvusio vaikino vestuvėse. O paskui gavo voką nuo jo motinos

Gyvenime nutinka visko, ne visos šeimyninės poros gali išsaugoti gerus ir ilgalaikius santykius ir net vaikas negali išgelbėti tokių porų. Mūsų straipsnio herojė pateko į tokią situaciją.

Praėjus metams po vaiko gimimo vyriškis pareiškė, kad jausmai atšalo ir jis daugiau negali gyventi su jais. Alimentus jis mokėjo, bet pinigai buvo tokie maži, kad merginai teko dirbti dviem pamainomis, kad išmaitintų save ir vaiką.

Per išeigines mergina nusprendė dirbti oficiante banketuose ir gavo neblogą sumą. Ir štai vieną tokių dienų ji turėjo dirbti vestuvėse ir kai visi svečiai susirinko, mergina pamatė, kad prie pagrindinio stalo sėdi jos buvęs vaikinas su savo nuotaka.

Mergina buvo taip šokiruota, kad norėjo atsisakyti darbo ir bėgti namo. Bet paskutiniu momentu persigalvojo, kadangi jai reikėjo pinigų.

Buvo aišku, kad daugelis svečių iš vaikino pusės pažino ją ir kartais kreivai žiūrėjo į jos pusę. Laimei, renginys praėjo be jokių skandalų. Prieš išeidama, prie merginos priėjo jaunikio motina ir padavė jai voką.

Tik namuose mergina jį atidarė ir pamatė 500 eurų ir laišką, kuriame toji dėkojo už santūrumą ir už tai, kad nesukėlė skandalo.

You cannot copy content of this page