Mergina rado apleistą namą fotosesijai, bet įėjus vidun jos laukė siurprizas

Lesli David – jauna mergina iš Ontarijo, Kanada, kurios hobis daryti senų apleistų namų fotografijas. Fotografuodama senus interjerus, antikvarinius baldus ir kadaise kažkieno širdžiai mielus niekučius ji lyg perduoda pamirštas ten gyvenusių žmonių istorijas.

Tačiau kartą apleistas senas namas pateikė jai netikėtą siurprizą.

Lesli išvyko į naujo fotosesijų objekto paieškas, kai netoli miesto rado seną namą. Jis labiau priminė filmo dekoracijas, nei gyvenamas patalpas – toks senas ir apžėlęs jis atrodė.

Įėjusi vidun, Lesli ėmė daryti kadrą po kadro. Visur voliojosi daiktai, padengti dulkėmis. Bet kai mergina įėjo į svetainę, ji neteko žado.

Krėsle sėdėjo gyvas žmogus. Pasirodo, namas turi teisėtą savininką, vardu Lourensas. Jis jau seniai gyvena kaip atsiskyrėlis, neturėdamas artimųjų ir draugų, todėl tik apsidžiaugė netikėta viešnia. Pasikalbėjusi su senuku, Lesli sužinojo, kad po klubo lūžio Lourensas pasidarė per silpnas dirbti, rūpintis savimi ar namu.

Jis visą laiką leido tarp keturių sienų, neturėdamas jėgų daug vaikščioti. Vyras neturėjo vienos akies, o kita matė silpnai dėl progresuojančios kataraktos.

Kelias dienas Lourensas neišėjo fotografei iš galvos ir mergina nusprendė nors kažką padaryti dėl senuko. Jis atvežė jam maisto, vandens ir praleido su juo pusdienį, besikalbat apie viską pasaulyje. Jai patiko naujojo draugo kompanija, juk jis priminė jai senelį, kurio jau seniai nebebuvo tarp gyvųjų.

Taip Lesli pradėjo važinėti pas senuką kas kelias dienas. Su giminaičių ir draugų pagalba ji net padarė kosmetinį remontą ir atsikratė šiukšlių kalnų, kad Lourenso būstas būtų mielesnis.

Tačiau ligos išvargino senuko kūną ir jam reikėjo nuolatinės priežiūros, todėl Lesli nusprendė apgyvendinti jį senelių namuose savo sąskaita. Žinoma, kelis kartus per savaitę mergina lanko Lourensą, o šis laukia jos vizito, kad aptartų paskutines naujienas ir įvykius.

Pasak senuko, tas momentas, kai Lesli be leidimo užėjo į jo namus, buvo geriausia, kas jam nutiko gyvenime.

Tokios istorijos įkvepia ir sušildo širdį.

You cannot copy content of this page