Mokslininkai parodė, kaip atrodys žmogus 2100 metais

Tyrinėtojai mano, kad būsimo žmogaus pavidalas pasikeis, ir to kaltė – šiuolaikinės technologijos, verčiančios žmones rinktis išskirtinai sėdimą gyvenimo būdą, dirbti kompiuteriais ir daug laiko leisti prie išmaniųjų įrenginių.

Kompanijos Maple Holistics mokslininkai kartu su specialistais iš Toledo universiteto sukūrė kompiuterinį modelį Mindi, kuris, jų nuomone, atrodo kaip žmogus iš 2100 metų. Reginys, reikia pasakyti, gluminantis.

3D modelis išsiskiria kuprota nugara, kreivais rankų riešais ir labai keistomis akimis. Visi šie pokyčiai priverstiniai, mano Mindi kūrėjai ir palaipsniui žmogus rizikuoja tapti tokiu dėl gyvenimo būdo, kurį diktuoja techninis progresas.

Nuolatinis įrenginių naudojimas, darbas prie kompiuterio ne pačiu geriausiu būdu paveiks žmogaus išorę. Lanko formos stuburo iškrypimas – dažno įrenginių, prie kurių žmonės sėdi pasilenkę valandų valandas, naudojimo pasekmė. Kad kompensuotų apkrovą stuburui, sustorės kaklo raumenys.

Išsikreipę pirštai ir sulenktos rankos taps „padėklais“ išmaniesiems telefonams.
Pasikeis ir kaukolė: patys kaulai taps storesni, o akys įgaus antrą porą vokų apsaugai nuo žalingos spinduliuotės.

Įsigilinus viskas ne taip ir siaubinga!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page