Moterį reikia mylėti, o ne suprasti: 8 Ošo citatos apie meilę

Ošo įeina į žinomiausių ir labiausiai provokuojančių šių laikų dvasinių mokytojų. Ošo proto aiškumas, jo išmintis ir jumoras traukia žmonių dėmesį visame pasaulyje.

O štai ką Ošo sakė apie meilę…

1. Įsimylėjėliai visada bijo…Ir ši baimė ateina pas juos lyg vėjo dvelktelėjimas. Jos negalima sugalvoti specialiai arba sukurti pačiam – ji tiesiog atsiranda. Bet viskas, kas atsiranda savaime, gali lygiai taip pat išnykti.

2. Man nieko nėra šventesnio, nei meilė ir juokas. Kai jūs kažką mylite, visos baimės dingsta. O kai jūs patys tampate šia meile, tai net mirtis praranda savo prasmę. Jėzus buvo netoli tiesos, kai pasakė, kad Dievas yra meilė.

3. Pamilkite save, ir jūs galėsite pamilti kitus žmones.

4. Kai tik žmogus atsiduria meilės centre, tikimybė, kad jis iš jo ištrūks, labai maža. Esmė tame, kad jis jau paragavo didžiausio malonumo. Slėniai dabar jam atrodys labai tamsūs ir bjaurūs.

5. Visi įsimylėjėliai turi vieną bendrą problemą: jie nuolat trokšta dar didesnės meilės, nesuvokdami, kad tikrasis noras iš tiesų yra kažkas daugiau, nei pati meilė. Jų kalba apribota žodžiu „meilė“, jie nežino nieko, kas gali būti aukščiau jos.

6. Aš jau minėjau anksčiau, kad moterį reikia mylėti, o ne suprasti.

7. Nepamirškite fundamentalaus gyvenimo dėsnio. Jei moteris nusiteikusi priešiškai ar tiesiog nekenčia jūsų, tai anksčiau ar vėliau ji vis tiek atsidurs jūsų glėbyje, todėl kad nuo neapykantos iki meilės vienas žingsnis, taip pat kaip nuo meilės iki neapykantos.

8. Jei jūs kažką mylite ir visą dieną jam kartojate „aš tave myliu“ vėl ir vėl , kadangi jums patinka tai daryti, tai iš pradžių jūs galite padaryti tą žmogų laimingu, tačiau anksčiau ar vėliau jam tai atsibos. Su laiku jūs tiesiog padarysite šiuos puikius žodžius beprasmiais. Neverta švaistytis jais tuščiai.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page