Moteris įsivaikino berniuką, o po metų mergaitę. O vėliau paaiškėjo, kad vaikai – tikri brolis ir sesuo

Būdama 30-ies, Peidž patyrė skaudžias skyrybas su vyru. Santuokos nutraukimo procesas praėjo greitai, kadangi jie neturėjo vaikų. Po to moteris suprato, kad savo gyvenime turi kažką keisti.

Ji persikėlė į kitą miestą, rado naują darbą. Jai norėjosi būti naudinga pasauliui. Palaikymo ji nuėjo į bažnyčią, kur jai patarė padėti paliktiems vaikams.

Tokia veikla reikalavo didžiulės atsakomybės ir pastangų.

Peidž negalėjo likti nuošalyje ir nusprendė, kad pati nori auginti tokius vaikus.

Kai ji pradėjo vaiko paieškas, jai parodė vieną berniuką, kuriam buvo 4 metai. Apie jo biologinę motiną žinojo labai mažai. Ji vartojo narkotikus. Pagimdė vaiką ir paliko jį ligoninėje. Jos paieškos nedavė jokių rezultatų.

Moteris apiformino visus būtinus dokumentus ir, kai tapo aišku, kad mažylio motina neatsiras, Peidž galiausiai tapo Greisono mama.

Tašką šioje istorijoje dėti kol kas anksti. Po metų Peidž paskambino ir pasakė apie naujagimę mergaitę, kurią irgi paliko motina. Pagal dokumentus Greisono ir tos mergaitės motina buvo viena ir ta pati moteris. Peidž nusprendė su ja susitikti.

Mažylės motina patvirtino, kad nesiruošia auginti dukters. Ji tikrai vartojo narkotikus. O į Peidž klausimą apie jos pirmąjį vaiką Greisoną ji atsakė, kad kitų vaikų ji neturi.

Dabar Peidž turi ir dukterį, kurią ji pavadino Hana. DNR testas patvirtino vaikų giminystę. Moteris labai laiminga ir mano, kad tai tikras stebuklas!

You cannot copy content of this page