Moteris pagimdė dvynius, ir jų amžiaus skirtumas – 10 metų

Manote, dvyniai vienai motinai gali gimti tik vieno nėštumo metu? Štai ir ne. Tarp jų gali būti skirtumas. Netgi didžiulis, 10 metų.
Kinė Van ilgą laiką negalėjo pastoti. Gydytojai išsiaiškino, kad jos kiaušintakiai užsikimšę. Vienintelė įmanoma priežastis jai buvo atlikti IVF.

Dirbtiniu metodu buvo išauginti keli embrionai iš jos vyro sėklos ir pačios Van kiaušialąsčių. Vieną jų įsodino moteriai. Greitai moteris pastojo. 2010 metų vasarą cezario pjūvio pagalbą į pasaulį atėjo berniukas Lu Lu.

Praėjo beveik 10 metų. Van ir jos vyras nusprendė susilaukti antro vaiko. Tam jie nuvyko į tą pačią kliniką, kur jiems padėjo pastoti pirmą kartą. Ten vis dar buvo saugomi užšaldyti embrionai. Kinei tuo metu buvo jau virš 40-ies. Tačiau dėl vaiko ji ryžosi antrai IVF procedūrai.

2020 metų viduryje taip pat cezario pjūvio pagalba gimė berniukas Tong Tong. Paaiškėjo, kad pats gyvybingiausias embrionas pasirodė genetiškai identiškas tam , iš kurio gimė Van pirmagimis. Tong Tong buvo brolio minikopija. Jie net gimė vienodo svorio – 3,48 kg.

You cannot copy content of this page